Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ 8 АПРИЛ

БНТ
05:35 Панорама с Бойко Василев 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Милион и две усмивки – детско предаване 08:00 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Плюс това – публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков 10:00 Библиотеката – предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев 11:00 Отблизо с Мира Добрева – развлекателно предаване 12:00 По света и у нас Информационна емисия 12:30 Бразди – предаване за земеделие 13:00 Иде нашенската музика – предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов 14:00 Малки истории – предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви 14:50 Приказка за отвлечената самодива – детски игрален филм /Чехия, 2007 г./, режисьор Милан Цислар, в ролите Роман Войтек, Дана Маркова, Катержина Поспишилова и др. 15:55 Иван Радоев: Аз съм и ножа, и раната /по повод 90 г. от рождението на писателя/ двусериен – документален филм /България, 2010 г./, 2 част, режисьор Анна Горанова 17:00 Вяра и общество с Горан Благоев – предаване за религия и култура 17:50 Животът е вкусен Кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров 18:50 Да обичаш Кармен документален филм /България, 2016 г./, режисьор Найо Тицин 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Шоуто на Канала – развлекателно предаване 21:45 Аферим! игрален филм /копродукция, 2015 г./, режисьор Раду Жуде, в ролите Теодор Корбан, Михал Каманеу, Алберто Диначе и др. (16) 23:30 По света и у нас – информационна емисия 23:45 Шерлок 2 сериен – игрален филм /1 епизод/п/ 01:20 Прокълнатите крале – тв филм /6 епизод/п/ (12) 02:15 Планински хроники – документална поредица/п/ 02:45 Туристически маршрути 03:25 Библиотеката /п/ 04:25 Малки истории /п/

bTV
05:30 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 06:00 „Костенурките Нинджа“ – анимация 07:00 „Дневниците на Кари“ – сериал, с.1, еп.8 08:00 „Тази събота и неделя“ – предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 Cool…T – лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Домашен арест“ – сериал, с.1, еп. 23 13:00 „Реванш“- комедия, семеен (САЩ, 2005), режисьор – Стив Кар, актьори – Мартин Лоурънс, Уенди Ракел Робинсън, Брекин Майър и др. 15:00 „Седем часа разлика“ – сериал, с.1, еп.6 16:00 „Мармалад“ – токшоу 18:00 „Карбовски: Втори план“ – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 „Агора“ – драма, исторически, приключенски, романтичен (САЩ, Испания, 2009), режисьор – Алехандро Аменабар, актьори – Оскар Айзък, Рейчъл Уайз, Макс Мингела, Рупърт Евънс, Ошри Коен и др. 22:30 „Пропукване“ – криминален, драма, мистерия (САЩ, 2007), режисьор – Грегъри Хоблит, актьори – Антъни Хопкинс, Райън Гослинг, Розамунд Пайк, Ембет Дейвиц, Били Бърк и др. 00:30 „3096 дни“ – драма, криминален, биографичен (Германия, 2013), режисьор – Шери Хорман, актьори – Антониа Кембъл-Хюджис, Туре Линдхарт, Трине Дирхолм и др. 02:20 „Черни платна“ – сериал, с. 2, еп.8 03:20 „Мармалад“ /п./ – токшоу

bTV Action
05:15 „Библиотекарите“ – сериал, еп.4 06:00 „Аватар: Повелителят на четирите стихии“ – анимация 08:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.7, еп.9-11 11:00 „Крахът на земята“ – фантастика (САЩ, 2015), режисьор – Стивън Даниелс, актьори – Кайл Кларк, Пресли Коукър, Рафаело Дегрутола, Джо Ландо, Мишел Стафорд, Денис Тонц, Брендън Маккарти и др. 12:45 „Аз, роботът“ – екшън, фантастика, мистери (САЩ, 2004), режисьор – Алекс Пройас, актьори – Уил Смит, Бриджит Мойнахан, Брус Грийнуд, Джеймс Кромуел, Чи Макбрайд, Алън Тъдик и др. 15:00 „Готъм“ – сериал,с.2, еп.10,11 17:00 „Дивата муха“- предаване за екстремни спортове 17:30 „МИСИЯ МОЯТ ДОМ“ – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 „Пета предавка“ – автомобилно предаване 19:00 „Как прекарах лятната ваканция“ – драма, екшън (САЩ, 2012), режисьор – Адриан Грюнберг, актьори – Боб Гантън, Мел Гибсън, София Сиснига, Арън Коен, Патрик Бошо, Скот Коен, Дийн Норис, Питър Стормаер, Стефани Никол Лемелин, Кевин Ернандес и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 „12 рунда“ – екшън,криминален,трилър (САЩ, 2009), режисьор – Рени Харлин, актьори – Джон Сина, Ейдън Гилън, Ашли Скот, Стив Харис, Браян Уайт, Гонсало Менендез, Тайлър Коул, Кайл Ръсел Клемънтс, Питър Нави Тясосопо, Травис Дейвис, Ник Гомез и др. 00:15 „Вън от пещта“ – драма, криминален, трилър (САЩ, 2013), режисьор – Скот Купър, актьори – Форест Уитакър, Уди Харелсън, Сам Шепърд, Дендри Тейлър, Кейси Афлек, Зоуи Салдана,Крисчън Бейл, Том Боуер, Уилем Дефо и др. 02:30 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.7, еп.9,10 04:30 „Погрешен завой 5“ – ужаси, трилър, САЩ, 2012, режисьор – Деклан О’Брайън, а актьори – Дъг Брадли, Камила Арфведсан, Саймън Гинти, Роксана МакКи, Ейми Ленакс, Радослав Първанов, Георги Карлуковски и др.

bTV Comedy
05:00 „Да отгледаш Хоуп“ – комедиен сериал 06:00 „Слънчева Филаделфия“ – сериал 07:00 „Пенсионер на 35“ – сериал 08:00 „Загадките на Лора“ – сериал, с.2 09:00 „Майк и Моли“- сериал, с.5 10:00 „Имате поща“ – комедия, романтичен (САЩ, 1998), режисьор – Нора Ефрон, актьори – Том Ханкс, Мег Райън, Грег Киниър, Джийн Стейпълтън, Стив Зан, Дейвид Шапел, Дабни Коулман, Джон Рандолф, Паркър Поузи и др. 12:00 „Новите съседи “ /п./- комедиен сериал 15:00 „Моето семейство“ – комедиен сериал 17:30 „Домашен арест“ /п./ – сериал 18:30 „Столичани в повече“ – сериал, с.11, еп.4 19:30 „Майк и Моли“ /п./- сериал 20:30 „Нищо общо“ – драма (In her shoes, САЩ, 2005), режисьор – Къртис Хенсън, актьори – Камерън Диаз, Тони Колет, Шърли Маклейн, Марк Фюрщайн и др. 22:30 „Слънчева Филаделфия“ – сериал 23:30 „Моето семейство“ /п./- комедиен сериал 02:00 „Пенсионер на 35“ /п./ – комедиен сериал 03:00 „Загадките на Лора“ /п./ – сериал 04:00 „Майк и Моли“ /п./ – сериал

Nova TV
05:30 „Прости ми“ – сериен филм /п/ 07:00 „Медици“ – сериен филм 08:00 „Събуди се…“ – предаване 11:00 „Съдебен спор“ – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 „Принц Смотльо“ – с уч. на Сара Хайланд, Мат Прокоп, Саша Питърс и др. 15:00 „Приятно разсеяни“- с уч. на Крис Евънс, Мишел Монахан, Тофър Грейс, Люк Уилсън, Обри Плаза и др. 17:00 „Съдби на кръстопът“ – предаване на НТВ 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Ничия земя“ – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 „Бързи и яростни 5: Удар в Рио“ – с уч. на Вин Дизел, Пол Уокър, Дуейн Джонсън, Лудакрис , Джордана Брустър, Тайрийз Гибсън и др. 22:40 „Жив дявол“- с уч. на Харисън Форд, Брад Пит, Маргарет Колин, Трийт Уилямс, Рубен Блейдс и др. 01:00 „Приятно разсеяни“- с уч. на Крис Евънс, Мишел Монахан, Тофър Грейс, Люк Уилсън, Обри Плаза и др. /п/ 02:40 „Бързи и яростни 5: Удар в Рио“ – с уч. на Вин Дизел, Пол Уокър, Дуейн Джонсън, Лудакрис , Джордана Брустър, Тайрийз Гибсън и др./п/ 04:50 „Принц Смотльо“ – с уч. на Сара Хайланд, Мат Прокоп, Саша Питърс и др., /п/

Nova Sport
10:00 Голф: САЩ Мастърс, втори кръг, повторение 14:30 Футбол: Лил – Ница, мач от френската Лига 1, повторение 16:30 Класика от Висшата Лига – Нюкасъл Юнайтед – Шефилд Уенздей (1999-00), повторение 17:00 Футбол: Нотингам Форест – Хъдърсфийлд Таун, мач от Чемпиъншип, директно 19:00 „Пета четвърт“, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 28-и епизод, повторение 19:30 Футбол: Шефилд Уенздей – Нюкасъл Юнайтед, мач от Чемпиъншип, директно, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:30 Таекуондо: Европейско първенство София 2017, трети ден, запис 22:00 Голф: САЩ Мастърс, трети кръг, директно 02:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 02:15 Еротичен телепазар 04:15 Край на програмата

BiT
05:30 „Стажанта“, авторска рубрика на Сашо Диков, (п) 06:30 еМисия България (п) 07:30 „Съветите на Лазар“ – безопасни и полезни тренировки за добър тонус 08:00 „О!здравей“, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 09:00 „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване LIVE 11:00 Телепазарен прозорец 11:15 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 12:45 Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова 13:15 „Нашите герои“ 13:30 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 15:00 Телепазарен прозорец 15:15 „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване (п) 17:15 Телепазарен прозорец 17:30 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 18:30 „Майсторски клас“, токшоу на BIT 19:30 Уикенд новини с Жени Цанев LIVE 20:00 Кино Европа: „Мьобиус“ , драма , Франция, Белгия, Люксембург, 2013, режисьор Жан Дюжарден, Уендел Пиарс, Бранка Катич, Дийн Контантин Гайгани, Дмитрий Назаров, Джон Линч, Тим Рот, Сесил Дьо Франс, Емили Дьокен 22:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 23:30 „Американски истории“ 00:00 „О!здравей“, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 01:00 „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване (п) 03:00 „Майсторски клас“, токшоу на BIT 04:00 Кино Европа: „Мьобиус“ , драма , Франция, Белгия, Люксембург, 2013, режисьор Жан Дюжарден, Уендел Пиарс, Бранка Катич, Дийн Контантин Гайгани, Дмитрий Назаров, Джон Линч, Тим Рот, Сесил Дьо Франс, Емили Дьокен

Kanal 3
17:00 „Офанзива“ с Любо Огнянов 07:00 Времето, календар, хороскоп 07:15 „Спорт в обектива“/п/ 08:00 „Часът на кмета“/п/ 09:00 „Пулс“ с Гергана Добрева 09:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 10:30 „Всеки следобед с Криси“/п/ 11:30 ТОП ШОП 11:45 „Без монтаж“ 12:00 „Кухнята на Звездев“/п/ 12:30 Времето, календар, хороскоп 12:45 Телемаркет 13:00 „Уикенд с Роси“ 14:00 НОВИНИ 14:15 „Без монтаж“/п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:20 „Всеки следобед с Криси“, избрано 15:45 Tоп шоп 16:00 НОВИНИ 16:15 Телемаркет 16:30 „Офанзива“ с Любо Огнянов 17:30 Европейско първенство по таекуондо – финали (на живо) 18:30 „Патарински Live 19:00 НОВИНИ 19:30 Интервю с Наделина Анева 20:00 Патарински LIVE 20:30 Без монтаж, избрано от седмицата 21:00 НОВИНИ 21:15 „Спорт в обектива 22:00 НОВИНИ 22:15 „Без монтаж“ 22:30 Интервю с Наделина Анева/п/ 23:00 „Холивуд“ с Ивелина Кунчева 23:30 „Спорт в обектива
/п/ 00:15 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *