Home-p1-970×90
Home-p1-970×90
Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ 8 МАРТ

БНТ1
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – културен информационен блок с водещи Георги Ангелов, Александра Гюзелева, Анна Ангелова и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3893 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Милион и две усмивки /п/ 13:55 Референдум /п/ 15:00 Телепазарен прозорец 15:15 Чиста кръв – тв филм /85 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви 16:55 Момчетата от „Медисън авеню“ 7 – тв филм /2 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:30 Парламентарни избори 2017: Диспут на тема: „Реформи в здравеопазването и образованието“ 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 20:50 Спортни новини 21:10 Посолството – тв филм /10 епизод/ 22:25 В кадър Родът на Апостола 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:15 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 23:25 Зелена светлина 23:30 Глухаря – тв филм /12 епизод/(12) 00:20 Денят започва с Култура /п/ 01:35 Момчетата от „Медисън авеню“ 7 – тв филм /2 епизод/п/ 02:20 Чиста кръв – тв филм /85 епизод/п/ 03:05 Глухаря – тв филм /12 епизод/п/(12) 03:55 Дързост и красота – тв филм /3893 епизод/п/ 04:20 Парламентарни избори 2017: Диспут на тема:“Реформи в здравеопазването и образованието“ /п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 13:30 Премиера: „Незабравима“ – сериал, с. 1, еп. 109 14:30 Премиера: „Лекар в планината“ – сериал, с.8, еп.15 15:30 „Сияйна луна“ – сериал, еп. 432-434 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 680 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Твоят мой живот“ – сериал, с.2, еп. 90 21:00 „Смени жената“ – семейно риалити 22:00 „Комиците“ – комедийно шоу 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Мутра по заместване“- сериал, с. 1, еп. 15,16 01:00 „Малки сладки лъжкини“ – сериал, с. 5, еп.6 01:40 bTV Новините /п./ 02:10 „Преди обед“ /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 04:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 555 04:50 „Лекар в планината“ /п./- сериал

bTV Action
05:00 „Синовете на анархията“ – сериал, с.5, еп.13 06:00 „Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец“ – анимация 08:00 „Мъртва точка“ – сериал, еп.16 09:00 „Кости“ – сериал, с.9, еп.5 10:00 „Ренегат“/п./ – сериал,с.5, еп.21 11:00 „Стрелата“ – еп. 2, еп.12 12:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.3, еп.3 13:00 „Скатавки“ (САЩ, 2010), режисьор – Кевин Смитч актьори – Фред Армисен, Трейси Морган, Джим Нортън, Брус Уилис, Джейсън Лий, Шон Уилям Скот, Рашида Джоунс, Адам Броуди, Гилермо Диаз, Кевин Полак, Мишел Трахтенбърг и др. 15:00 „Синовете на анархията“ – сериал, с.5, еп.2 16:00 „Ренегат“ – сериал,с.5, еп.22 17:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.3, еп.4 18:00 „Стрелата“ – еп. 2, еп.13 19:00 „Кости“ – сериал, с.9, еп.6 20:00 „Мъртва точка“ – сериал, еп.17 21:00 Студио „Шампионска лига“ 21:45 Барселона – ПСЖ (футбол от Шампионска лига) 23:45 Студио „Шампионска лига“ 00:15 Борусия Дортмунд – Бенфика (футбол от Шампионска лига) 02:00 „Кости“ – сериал, с.9, еп.6 03:00 „Ренегат“ /п./- сериал, с.5, еп.22 04:00 „Стрелата“ – еп.2, еп.13

bTV COMEDY
05:00 „Да отгледаш Хоуп“ – комедиен сериал 06:00 „Слънчева Филаделфия“ – сериал, с.9 07:00 „Да отгледаш Хоуп“ – комедиен сериал 08:00 „Без пукната пара“ – сериал, с.3 09:00 „Аламинут“ – комедийно предаване 10:00 „Реванш“- комедия, семеен (САЩ, 2005), режисьор – Стив Кар, актьори – Мартин Лоурънс, Уенди Ракел Робинсън, Брекин Майър и др. 12:00 „Приятели“ – комедиен сериал 13:30 „Мутра по заместване“ – сериал 14:30 „Домашен арест“ – комедиен сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./ – комедиен сериал 17:00 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 18:00 „Мутра по заместване“ – сериал, с.2 19:00 „Да отгледаш Хоуп“ – комедиен сериал, с. 4 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Домашен арест“ – комедиен сериал, с. 2 22:30 „Приятели“ – комедиен сериал, с.8 00:00 „Реванш“- комедия, семеен (САЩ, 2005), режисьор – Стив Кар, актьори – Мартин Лоурънс, Уенди Ракел Робинсън, Брекин Майър и др. 02:00 „Слънчева Филаделфия“ /п./ – комедиен сериал 03:00 „Без пукната пара“ /п./ – комедиен сериал 04:00 „Мутра по заместване“ /п./ – комедиен сериал

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
05:15 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Дила“ – сериен филм 13:30 „Моята карма“(премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“(премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Откраднат живот: Възмездието“ (премиера) – сериен филм, 3 сезон 21:00 „Ние, нашите и вашите“ (премиера) – сериен филм 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Мотив“ – сериен филм, 3 сезон 02:00 „Законите на съдбата“- сериен филм 03:15 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:00 „Прости ми“ – сериен филм /п/

Нова Спорт
10:00 Дартс: Открито първенство на Великобритания 2017, втори ден, първа сесия, повторение 14:00 Футбол: Тулуза – Лил, мач от френската Лига 1, повторение 16:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 28-и епизод, повторение 17:00 Дартс: Открито първенство на Великобритания 2017, втори ден, втора сесия, повторение 21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, директно 21:15 Футбол: Хъдърсфийлд Таун – Нюкасъл Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 23:15 Класика от Висшата Лига – Дарби Каунти – Евертън (2001-02), повторение 23:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата

BIT
06:30 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 „Аз уча английски“ с Николая 11:30 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, (п) 15:00 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти, (п) 15:30 „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване (п) 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 21:30 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти 22:00 Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова 02:00 „Аз уча английски“ с Николая 03:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 04:30 еМисия България (п)

КАНАЛ 3
06:20 „Кухнята на Звездев“/п/ 06:50 Информационна рубрика на МЗХ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 „Имате думата“/п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо“/п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо“/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 „Спорт в обектива“ 10:00 „Без монтаж“ 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 „Интервю“ с Наделина Анева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Всеки следобед с Криси“ 13:00 НОВИНИ 13:10 Патарински LIVE /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 „Без монтаж“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ – централна емисия 19:00 „Патарински Live“ 19:30 НОВИНИ 20:00 „Денят на живо“ 21:00 НОВИНИ 21:15 Спорт в обектива 22:00 НОВИНИ 22:30 „Имате думата“/п/ 23:20 „Денят на живо“/п/ 00:20 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 01:10 „Спорт в обектива“/п/ 02:00 – 05:30 – Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *