Home-p1-970×90
Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ 9 АПРИЛ

БНТ
05:15 Бразди /п/ 05:45 Иде нашенската музика /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Неделно евангелие 07:10 Зелената линейка – здравно риалити с водещ Ива Димитрова 08:00 По света и у нас – информационна емисия 08:55 От Цветница до Великден тв филм 09:25 Празнично богослужение по случай Вход Господен в Йерусалим /Цветница/ – пряко предаване от храм „Св.Александър Невски“ 11:20 Отблизо с Мира Добрева – развлекателно предаване 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:50 Музикална сцена БНТ1 Хей, здравей – юбилеен концерт на група Спринт 13:50 Мадагаскар 2 – анимационен филм /САЩ, 2008 г./ 15:15 Нощ на звездите – цирков спектакъл на фондация „Енчо Керязов“ 17:00 Непозната земя 17:30 Спортна треска – обзорно спортно предаване 18:30 Спорт ТОТО 19:05 Срещи с извънземни – документална поредица 19:50 Лека нощ, деца! Случки с бърколини 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Лачените обувки на българското кино. Анимационни филми, откриване 22:20 По света и у нас – информационна емисия 22:35 Нощни птици – вечерно токшоу с водещ Искра Ангелова 23:35 Шерлок 2 – сериен – игрален филм /2 епизод/п/ 01:10 Прокълнатите крале – тв филм /7 епизод/п/ (12) 02:00 Срещи с извънземни – документална поредица/п/ 02:45 Планински хроники – документална поредица/п/ 03:40 Плюс това /п/ 04:40 Вяра и общество с Горан Благоев /п/

bTV
05:10 Cool…T /п./ – лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова 06:00 „Костенурките Нинджа“ – анимация 07:00 „Дневниците на Кари“ – сериал, с.1, еп.9 08:00 „Тази събота и неделя“ – предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 „Търси се…“- токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Домашен арест“ – сериал, с.1, еп. 24 13:00 „Улични танци 2“ – драма, музикален, романтичен (Великобритания, 2012), режисьор Макс Джива, Дания Паскуини, актьори Том Конти, Джордж Семпсан, Фалк Хеншел, София Бутела, Стефани Нгуйен, Джоана Джефрес, Ли Кревен, Джеймс Майкъл Ранкин и др. 15:00 „Седем часа разлика“ – сериал, с.1, еп.7 16:10 „Космос“ – документална поредица 17:00 „120 минути“ – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 „120 минути“ – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 „Гласът на България“ – музикално риалити шоу 21:30 „Папараци“ – телевизионен таблоид 22:30 „Телефонна клопка“- драма,трилър (САЩ, 2002), режисьор Джоуел Шумахер, актьори Кийфър Съдърланд, Колин Фарел, Рада Мичъл, Кейти Холмс, Форест Уитакър и др. 00:10 „Като на кино“ – предаване за кино с водещ Стаси Кара 00:50 „Черни платна“ – сериал, с. 2, еп.9 01:50 „120 минути“ /п./ – публицистично предаване 03:20 „Карбовски: Втори план“ /п./ – документална поредица 04:20 „Домашен арест“ /п./ – сериал 04:50 „Търси се…“ /п./- токшоу

bTV Action
06:00 „Аватар: Повелителят на четирите стихии“ – анимация 08:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.7, еп.11-13 11:00 „Пътуване за милиони“ – екшън, трилър (Великобритания, 2012), режисьор Инон Шампание, актьори Доминик Монаган, Рик Гомез, Джордан Белфи и др. 12:45 „12 рунда“ – екшън, криминален, трилър (САЩ, 2009), режисьор Рени Харлин, актьори Джон Сина, Ейдън Гилън, Ашли Скот, Стив Харис, Браян Уайт, Гонсало Менендез, Тайлър Коул, Кайл Ръсел Клемънтс, Питър Нави Тясосопо, Травис Дейвис, Ник Гомез и др. 15:00 „Готъм“ – сериал, с.2, еп.12,13 17:00 „Дивата муха“- предаване за екстремни спортове 17:30 Премиера: „МИСИЯ МОЯТ ДОМ“ – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 „Пета предавка“ – автомобилно предаване 18:45 „Аз, роботът“ – екшън, фантастика, мистери (САЩ, 2004), режисьор Алекс Пройас, актьори Уил Смит, Бриджит Мойнахан, Брус Грийнуд, Джеймс Кромуел, Чи Макбрайд, Алън Тъдик и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 „12 рунда: Презареждане“ – екшън (САЩ, 2013), режисьо Роел Рине, актьори Брайън Маркинсън, Ранди Ортън, Шон Роджерсън, Патрик Гилмор, Джеси Хътч, Синди Басби и др. 00:00 „Огледала 2“ – трилър (САЩ, 2010), режисьор Виктор Гарсия, актьори Стефани Оноре, Ник Стал, Уилям Кет, Емануел Воже, Лорънс Тернер, Кристи Карлсън Романо и др. 01:45 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.7, еп.11-13 04:30 „Избрана жертва“- драма, криминален, трилър (САЩ, 2011), режисьор Крис Геролмо, актьори Марк Хармън, Лола Глаудини, Атина Карканис и др.

bTV Comedy
05:00 „Слънчева Филаделфия“ /п./- сериал 06:00 „Слънчева Филаделфия“ – сериал 07:00 „Пенсионер на 35“ – сериал 08:00 „Загадките на Лора“ – сериал, с.2 09:00 „Майк и Моли“- сериал, с.5 10:00 „Нищо общо“ – драма (In her shoes, САЩ, 2005), режисьор Къртис Хенсън, актьори Камерън Диаз, Тони Колет, Шърли Маклейн, Марк Фюрщайн и др. 12:00 „Новите съседи “ /п./- комедиен сериал 15:00 „Моето семейство“ – комедиен сериал 17:30 „Домашен арест“ /п./ – сериал 18:30 „Столичани в повече“ – сериал, с.11, еп.5 19:30 „Майк и Моли“ /п./- сериал 20:30 „Имате поща“ – комедия, романтичен (САЩ, 1998), режисьор Нора Ефрон, актьори Том Ханкс, Мег Райън, Грег Киниър, Джийн Стейпълтън, Стив Зан, Дейвид Шапел, Дабни Коулман, Джон Рандолф, Паркър Поузи и др. 22:30 „Слънчева Филаделфия“ – сериал 23:30 „Моето семейство“ /п./- комедиен сериал 02:00 „Пенсионер на 35“ /п./ – комедиен сериал 03:00 „Загадките на Лора“ /п./ – сериал 04:00 „Майк и Моли“ /п./ – сериал

Nova TV
06:30 „Иконостас“ 07:00 „Медици“ – сериен филм 08:00 „Събуди се…“ – предаване 11:00 „Съдебен спор“ – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 „С вкус на любов“ – с уч. на Линдзи Морган, Патрик Фабиан, Шерилин Фен, Джо Ландо, Кейси Бонд и др. 14:15 „Любов по случайност“ (премиера) – с уч. на Бю Гарет, Бренда Стронг, Бенджамин Айрес и др. 16:00 „Етажна собственост“ – комедиен сериал, 2 сезон 17:00 „Комбина“- предаване на NOVA 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 Темата на NOVA 20:00 „Два патлака“ (премиера) – с уч. на Дензъл Уошингтън, Марк Уолбърг, Пола Патън, Едуард Джеймс Олмъс, Бил Пакстън, Джеймс Марсдън и др. 22:15 „Точен прицел“ – с уч. на Денис Куейд, Форест Уитакър, Матю Фокс, Брус Макгил, Едгар Рамирез, Сигорни Уивър, Уилям Хърт и др. 00:10 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 00:40 „Няма място за старите кучета“ – с уч. на Томи Лий Джоунс, Хавиер Бардем, Кели Макдоналд, Уди Харелсън, Джош Бролин и др. 04:00 „С вкус на любов“ – с уч. на Линдзи Морган, Патрик Фабиан, Шерилин Фен, Джо Ландо, Кейси Бонд и др. /п/

Nova Sport
10:00 Голф: САЩ Мастърс, трети кръг, повторение 14:00 Класика от Висшата Лига – Нюкасъл Юнайтед – Шефилд Уенздей (1999-00), повторение 14:30 Класика от Висшата Лига – Норич Сити – Манчестър Сити (2004-05), повторение 15:00 Класика от Висшата Лига – Съндърланд – Манчестър Юнайтед (1999-00), повторение 15:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 31-и епизод, повторение 16:00 Футбол: Тулуза – Марсилия, мач от френската Лига 1, директно 18:00 Футбол: Сент Етиен – Нант, мач от френската Лига 1, директно 20:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 20:30 Таекуондо: Европейско първенство София 2017, четвърти ден, запис 21:00 Голф: САЩ Мастърс, четвърти кръг, директно 02:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 02:15 Еротичен телепазар 04:15 Край на програмата

BiT
06:00 „Американски истории“, (п) 06:30 „Майсторски клас“ – токшоу на BIT (п) 07:30 „Съветите на Лазар“, безопасни и полезни тренировки за добър тонус 08:00 „О!здравей“, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, премиера 09:00 „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване LIVE 11:00 Телепазарен прозорец 11:15 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 12:45 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова 13:15 „Нашите герои“ 13:30 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 15:00 Телепазарен прозорец 15:15 „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване (п) 17:15 „О!здравей“, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 18:15 Телепазарен прозорец 18:30 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков, премиера 19:30 Уикенд новини с Жени Цанев LIVE 20:00 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков, премиера 22:00 Кино Европа: „Мьобиус“, драма, Франция, Белгия, Люксембург, 2013, режисьор Жан Дюжарден, Уендел Пиарс, Бранка Катич, Дийн Контантин Гайгани, Дмитрий Назаров, Джон Линч, Тим Рот, Сесил Дьо Франс, Емили Дьокен 00:00 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти (п) 00:30 „Съветите на Лазар“, безопасни и полезни тренировки за добър тонус 01:00 „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване (п) 03:00 „Американски истории“, (п) 03:30 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков, (п)

Kanal 3
16:20 „Интервю с Наделина Анева/п/ 17:00 „Беновска пита“ 07:00 „Офанзива“ с Любомир Огнянов/п/ 09:00 „Пулс“ с Гергана Добрева 09:30 „Кунята на Звездев“/п/ 10:00 Телемаркет 10:15 „Всеки следобед с Криси“, избрано 11:15 Топ Шоп 11:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 12:00 Уикенд с Роси“ /п/ 13:00 „На гости на Ники Сотиров 14:00 НОВИНИ 14:15 „Холивуд“ с Ивелина Кунчева/п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 „Коктейл“/п/ 15:45 Tоп Шоп 16:00 НОВИНИ 16:15 Телемаркет 16:30 „Беновска пита“ 17:30 Европейско първенство по таекуондо – финали (на живо) 18:30 „Патарински Live 19:00 НОВИНИ 19:30 „Без монтаж“ 20:00 „Часът на кмета“ 21:00 НОВИНИ 21:15 „Спорт в обектива“ 22:00 НОВИНИ 22:15 „Без монтаж“ 22:30 „Беновска пита“/п/

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *