Футболисти окупираха призовите места на билярд в Петрич

Футболисти окупираха призовите места на третия за годината  ранкинг турнир по билярд на 8-ма топка в Петрич. Победител в надпреварата стана играчът на „Беласица“ Милчо Макенджиев, който победи на финала Атанас Гюров с 6:4. Малкия финал за бронзовото отличие спечели Алекс Зайтинов с 5:3 срещу Даниел Тодоров. 13-годишният Зайтинов се изявява като поливалентен спортист. Той бе сред голмайсторите на футболния отбор на 3-то ОУ „Гоце Делчев“, който стана първи на детския турнир в Благоевград. Шампионът М. Макенджиев е убедителен лидер в генералното подреждане с 2 първи и 1 второ място, следван от Венцислав Димитров и Ал. Зайтинов. В мартенската надпревара се включиха 24-ма състезатели.