Пирин се върна на победния път в Първа лига с 1:0 срещу Витоша

„Пирин“ Благоевград си върна единадесетото място в Първа професионална лига на България, след като победи с 1:0 последния в класирането „Витоша“ Бистрица. „Орлите“ са с 22 точки и отново са пред „Дунав“, който победи с 2:0 „Верея“ като домакин в събота.

„Витоша“ отправи първия точен удар в мача, след като още в седмата минута Ивайло Лазаров затрудни вратаря Георги Георгиев, който обаче спаси своя тим. „Пирин“ отговори с шут на Аймен Суда в 21-та минута, а две по-късно Конър Хендерсън вкара за 1:0. Англичанинът опита да центрира от пряк свободен удар, а Суда не успя да засече топката и тя влезе сама в мрежата зад Михаил Иванов за гол в полза на домакините.

Хендерсън също получи шанс да се разпише на добавка след шут на Рениа, но англичанинът не успя да вкара втория си гол и мачът завърши 1:0.

ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ МИЛЕН РАДУКАНОВ:

Пресконференция Радуканов

Пресконференция на Милен Радуканов след победата на Пирин над Витоша /Бистрица/ с 1:0

Публикувахте от Struma.bg в 25 февруари 2018 г.

ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА КОСТАДИН АНГЕЛОВ – ЛАПТОПА:

Пресконференция Костадин Ангелов

Пресконференция на Костадин Ангелов – Лаптопа след загубата на Витоша/Бистрица/ от "Пирин" – Благоевгра