HP-p1-728×90 Refan

Ден след екшъна с паветата в Перник треньорът на „Марек“ Цв. Видински изведе юношите до победата

Ден след екшъна с паветата в Перник с мъжете на „Марек“ в Трета лига новият наставник Цветан Видински изведе до четвърта поредна победа в зона София юношите старша възраст, на които остана треньор след рокадата в представителния отбор. Неговите възпитаници удариха с 3:1 „Хебър“ и се изстреляха на третата позиция в таблицата, докато пазарджиклии от четвърти станаха седми. Аванс на домакините до почивката дадоха Мирослав Николов и Николай Ганчев, един гол добави през втората част Роберто Иванов. В регионалното дерби „Септември“ /Сим/ се наложи с 2:1 срещу „Пирин“ /ГД/ и неврокопчани изпаднаха от топ 3. „Вихрен“ се изкачи нагоре в пдреждането с убедителното 5:0 срещу ДИТ. Тежки поражения претърпяха талантите на „Беласица“ и „Банско“. Младите комити катастрофираха с 1:7 на гости на „Оборище“ и са все по-близо до дъното, където козлите продължиха да копаят надолу с домашно 0:7 срещу лидера „Чавдар“.