Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 5 АВГУСТ

БНТ
05:30 Митове и легенди – документален филм /4 епизод/п/ 06:00 Как е устроена Земята – документален филм /5 епизод/п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Милион и две усмивки /п/ 08:00 По света и у нас – информационна емисия 08:30 Пътеки летни идеи за хармоничен живот 09:00 Космически кораб “Догстар” – анимационен филм /6 епизод/ 09:30 Сагуа – сиамската котка – анимационен филм /6 и 7 епизод/ 10:00 Мъже без мустаци – 6-сериен детски тв филм /България, 1989 г./, 1 серия, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, в ролите Славян Габровски, Павел Поппандов, Константин Коцев, Таня Масалитинова и др. 11:00 Отблизо с Мира Добрева /п/ 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:25 Бразди /най-доброто/ – предаване за земеделие 12:55 Иде нашенската музика /п/ 13:45 Госпожиците от Рошфор – игрален филм /Франция, 1967г./, режисьор Жак Деми, в ролите Катрин Деньов, Франсоаз Дорлеак, Мишел Пиколи, Жак Перен и др. 15:50 Вапцаров. Пет разказа за един разстрел – документален филм /България, 2013 г./, режисьор Костадин Бонев 17:00 Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ – предаване за религия и култура 18:00 Баскетбол: България – Беларус /мъже/, квалификация за Световно първенство Китай 2019 – пряко предаване от “Арена Ботевград” 19:50 Лека нощ, деца! Насърчаване на духа 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Световно първенство по лека атлетика: финали – 100 м, скок на дължина, хвърляне на диск /мъже/, 10 000 м /жени/, серии – 1500 м /жени/, седмобой /жени/ – пряко предаване от Лондон 23:55 Войната за огъня – игрален филм /копродукция, 1981г./, режисьор Жан-Жак Ано, в ролите Еверет Макгил, Рей Даун Чон, Рон Пърман и др. (12) 01:40 Жената, която се завръща – тв филм /3 епизод/п/ 03:35 Госпожиците от Рошфор – игрален филм /п/

bTV
05:30 “Аламинут” /п./ 06:00 “Легендата за Кора” – анимация 07:00 “Д-р Зоуи Харт” – сериал, с.3, еп. 17 08:00 “Тази събота и неделя” – най-доброто от предаването с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 “Cool…T” – лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова (най-доброто) 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Домашен арест” – сериал, с.3, еп.9 13:00 “Круиз към щастието: Лоара” – драма (Германия, 2016), 15:00 bTV Ваканция: “Ледена епоха” – анимация (САЩ, 2002), сценаристи Галън Т. Чу, Майкъл Уилсън, Питър Акерман, Майкъл Берг, режисьори Крис Уедж, Карлос Салданха 17:00 “Жената-котка” – екшън, фентъзи, криминален, приключенски (САЩ, 2004), режисьор Питоф, актьори Хали Бери, Бенджамин Брат, Шарън Стоун, Франсис Конрой, Ламбърт Уилсън, Франсис Конрой и др. 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Посейдон” – приключенски, екшън, драма (САЩ, 2006), режисьор Волфганг Петерсен, актьори Ричард Драйфус, Андре Броуър, Джош Лукас, Джими Бенет,Кърт Ръсел, Ейми Росъм, Майк Фогел, Миа Маестро, Фреди Родригес, Майк Вогъл и др. 22:00 “Теория на конспирацията” – екшън, трилър (САЩ, 1997), режисьор Ричард Донър, актьори Мел Гибсън, Джулия Робъртс, Патрик Стюарт, Стив Кан, Тери Александър, Алекс Макартър и др. 00:30 “Паранормален филм” – комедия, пародия, САЩ, 2013 г., режисьор и сценарист Крейг Мос, актьори Катрин Фиоре, Флип Шулц, Оливия Александър, Артуро дел Пуерто, Дани Удбърн, Френч Стюарт, Питър Гилрой, Тайлър Филипс, Стефан Крамер Гликман и др. 02:30 – “Круиз към щастието: Лоара” – драма (Германия, 2016), 04:30 “Cool…T” /п./ – лайфстайл предаване

Nova TV
06:00 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм /п/ 07:00 “Медици” (премиера) – сериен филм, сезон 5 08:00 “Събуди се…” – предаване 10:00 “Круиз към щастието: Прованс” – с уч. на Маркус Грюсер, Хайди Келер, Барбара Вусов, Оливър Буц и др. 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 12:50 “Мегаум” – анимационен филм 14:45 “Очаквай неочакваното”- с уч. на Камерън Диас, Дженифър Лопес, Елизабет Банкс, Чейс Кроуфърд, Бруклин Декър, Ана Кендрик, Денис Куейд, Крис Рок и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 “Мъже в черно”- с уч. на Уил Смит, Томи Лий Джоунс, Линда Фиорентино, Винсънт Д’Онофрио, Тони Шалуб и др. 22:00 “Герой” – с уч. на Джет Ли, Тони Лунг Чу-Уай, Маги Чунг Ман-Юк, Жан Зъи, Чен Дао Минг, Дони Йен и др. 00:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA /п/ 01:00 “Ничия земя” – предаване /п/ 02:00 “Мегаум” – анимационен филм /п/ 04:45 “Круиз към щастието: Прованс” – с уч. на Маркус Грюсер, Хайди Келер, Барбара Вусов, Оливър Буц и др. /п/

bTV Action
05:15 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.7, еп.10 06:00 “Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец” – анимация 08:00 Премиера: “Лонгмайър” – сериал, с.5, еп.1,2,3 11:00 “Пехотинецът 3” – екшън, трилър (САЩ, 2013), режисьор Скот Уипър, актьори Бен Котан, Джефри Балард, Майкъл Еклънд, Камил Съливан, Ашли Бел, Нийл Макдона, Майк Мизанин, Стив Бачич, Джаред Кисо и др. 13:00 “Х-мен” – екшън, приключенски (САЩ, 2000), режисьор – Брайън Сингър, актьори Хю Джакман, Патрик Стюарт, Иън Макелън, Джеймс Марсдън, Хали Бери, Ана Пакуин, Ребека Ромийн, Тайлър Мейн и др. 15:00 “Истинско правосъдие” – сериал, еп. 7,8 17:00 “Дивата муха”- предаване за екстремни спортове 17:30 “МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:15 “Х-мен 2” – трилър, екшън, драма, фентъзи, приключенски (САЩ, 2003) , режисьор Брайън Сингър, актьори Патрик Стюарт, Хю Джакман, Иън Маккелън, Хали Бери, Ребека Ромийн, Брайън Кокс, Алан Къминг, Ана Пакуин, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 “Х-мен: Последният сблъсък” – трилър, екшън, фентъзи (САЩ, 2006), режисьор Брет Ратнър, актьори Хю Джакман, Иън Маккелън, Хали Бери, Патрик Стюарт, Ребека Ромийн, Ана Пакуин, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Елън Пейдж, Бен Фостър, Вини Джоунс, Келси Грамър и др. 00:00 “Примамката” – комедия, екшън, трилър (Канада, САЩ, 2000), режисьор Антоан Фукуа, актьори Джейми Фокс, Дейвид Морс, Робърт Пасторели, Дъг Хътчисън, Кимбърли Елис, Дейвид Паймър, Майк Епс и др. 02:00 “Ловец на демони” – комедия, екшън, фентъзи (САЩ, 2016), режисьор Майк Мендез, актьори Долф Лундгрен, Кристина Клебе, Елиза Даулинг и др. 04:00 “Информаторите”- драма, криминален, трилър (САЩ, Германия, 2009), режисьор Грегор Джордан, актьори – Амбър Хърд, Уинона Райдър, Ким Бейсингър, Били Боб Торнтън, Мики Рурк, Джон Фостър и др.

Nova Sport
09:00 Дартс: Световен Мачплей 2017, осми ден, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Класика от Висшата Лига – Тотнъм Хорспър – Уулвърхямптън Уондърърс (2003-04), повторение 12:35 Футбол: Монако – Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение 14:30 Класика от Висшата Лига – Лестър Сити – Съндърланд (1999-00), повторение 15:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 15:05 Футбол: Съндърланд – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение 17:00 Футбол: Фулъм – Норич Сити, мач от Чемпиъншип, директно, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 19:00 Класика от Висшата Лига – Блекбърн Роувърс – Лийдс Юнайтед (1997-98), повторение 19:30 Футбол: Астън Вила – Хъл Сити, мач от Чемпиъншип, директно, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 Дартс: Световен Мачплей 2017, девети ден, повторение 23:30 Футбол: Сент Етиен – Ница, мач от френската Лига 1, повторение 01:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:45 Еротичен телепазар 03:45 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Спорт в обектива”/п/ 07:00 Време, календар, хороскоп 07:10 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 08:00 “Денят на живо” /п/ 09:00 “Пулс” с Гергана Добрева/п/ 09:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 10:30 “Всеки следобед с Криси”/п/ 11:30 ТОП ШОП 11:45 “Кухнята на Звездев”/п/ 12:45 Телемаркет 13:00 “Уикенд с Роси”/п/ 14:00 НОВИНИ 14:15 “Патарински Live/п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:10 “Патарински Live/п/ 15:45 Tоп шоп 16:00 НОВИНИ 16:10 Телемаркет 17:00 “Офанзива” с Любо Огнянов/п/ 19:00 НОВИНИ 19:30 Интервю с Наделина Анева/п/ 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Интервю с Наделина Анева/п/ 23:00 “Холивуд” с Ивелина Кунчева/п/ 23:30 “Коктейл” с Деси Жаблянова/п/ 00:00 “Спорт в обектива/п/ 01:00 Повторения

BiT
05:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински, (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая, (п) 06:00 Новини (п) 06:30 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински (п) 07:00 Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 08:00 “Честно казано” с Люба Кулезич, (п) 09:00 “Хайд Парк”, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова LIVE 11:00 Най-доброто от “Код 11-13”, информационно шоу и новини в развитие – 1 част 13:00 Най-доброто от “Горещи срещи” с Венета Райкова – 1 част 14:00 Най-доброто от “Честно казано” с Люба Кулезич – 1 част 15:00 Най-доброто от “Един прекрасен ден” – 1 част 16:30 най-доброто от еМисия България – 1 част 17:30 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 18:30 БЛИЦ НОВИНИ +++Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков 19:00 “Хайд Парк”, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова, (п) 21:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT 22:00 “Карамел” с Гери Дончева – предаване за красиви жени и интересни мъже 00:00 Най-доброто от “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п) 01:00 Най-доброто от “Код 11-13”, информационно шоу и новини в развитие, (п) 03:00 Най-доброто от “Честно казано” с Люба Кулезич, (п) 04:00 Най-доброто от “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *