Home-p1-970×90

17-г. орлета писаха четворка на „Марек“ след братската помощ за оцеляването

17-годишните орлета спечелиха с 4:0 срещу „Марек“ броени дни след братската помощ, която оказаха на съседите за оцеляването им в елита с успеха на гости на „Спартак“ /Пд/. Преди почивката се разписаха Симеон Сковърданов и Ивайло Михайлов, който добави през втората част още едно попадение. Между двата му гола точен бе проектонационалът Асен Крушовски, а гредите на два пъти помогнаха на гостите. Деветте точки в последните 3 мача закрепиха самочувствието на благоевградчани, поразклатено след 5-те двубоя без победа /4 з., 1 р./. В неделя момчетата на Васил Петров отново играят на своя терен в село Рилци срещу „Монтана“ и при успех ще се озоват в топ 10 на мястото на северняците. Две поредни домакинства срещу съперници от Пловдив предстоят на тима, воден от Анжело Кючуков. Днес е отложеният мач с „Ботев“, а на „Бончук“ ще звучи свирката на бившия играч на „Марек“ Георги Николов. В края на седмицата в Дупница пристига „Локомотив“.