19-ките на ОФК „Пирин“ подкараха наред опашкарите

19-ките на ОФК „Пирин“ в елитната група подкараха наред опашкарите в подреждането. Седмица след успеха с 1:0 в Бургас срещу „Нефтохимик“ хората на Венко Товиров разбиха с 6:1 у дома абсолютния аутсайдер „Сливен“ и в четвъртък влизат в директен сблъсък за осмата позиция с „Берое“. Мартин Бояджиев и Слави Калчунков се разписаха до почивката. През втората част резултатът набъбна с попаденията на Слави Корчев, Методи Стефанов от дузпа, отново на Калчунков и Марио Топузов, който се надпреварваше с Емелиян Христов кой ще направи повече фрапиращи пропуски. В крайна сметка двамата се изравниха по този показател с по три пропилени възможности. Наим Борисов вкара почетно за гостите, които пристигнаха със състав, изграден преобладаващо с играчи, по-малки с 2 и 3 г. от регулярната възраст.