Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

TЕЛЕВИЗИЯ ЗА 4 НОЕМВРИ

БНТ
05:35 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Милион и две усмивки – детско предаване 08:00 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Плюс това – публизистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков 10:00 Библиотеката – предавате за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев 11:00 Отблизо с Мира Добрева – развлекателно предаване 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бразди Предаване за земеделие 13:00 Иде нашенската музика – предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов 14:00 Малки истории – предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви 15:00 Моето служение /в памет на българския Патриарх Максим по повод 5 години от кончината му/ – документален филм /България, 2004 г./, сценарист Горан Благоев, режисьор Димитър Караджов 15:55 Резерват за розови пеликани детски игрален филм /България, 2003 г./, режисьор Ивайло Джамбазов, в ролите Кръстьо Лафазанов, Иван Джамбазов, Теодор Елмазов, Стефан Щерев, Теодор Донев и др. 17:00 Вяра и общество с Горан Благоев – предаване за религия и култура 18:00 Животът е вкусен Кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров 19:00 Как е устроена земята – документален филм /4 епизод/ 19:45 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Шоуто на Канала – развлекателно предаване 21:45 Героят на семейството – игрален филм /Франция, 2006 г./, режисьор Тиери Клифа, в ролите Жерар Ланвен, Катрин Деньов, Еманюел Беар, Миу-Миу и др. (12) 23:30 По света и у нас – информационна емисия 23:45 Дафт Пънк: „Ънчейнд“ музикален филм 00:45 Как е устроена земята – документален филм /4 епизод/п/ 01:30 Малки истории /п/ 02:40 Япония днес /п/ 02:50 Библиотеката /п/ 03:50 Отблизо с Мира Добрева /п/ 04:50 Как се прави? документална поредица/п/

bTV
05:30 „Аламинут“ /п./ 06:00 „Чудовища срещу извънземни“ – анимация 06:30 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 07:00 „Дневниците на Кари“ – сериал, с.2, еп.11 08:00 „Тази събота и неделя“ – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 „Cool…T“ – лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Домашен арест“ – сериал, с.4, еп.8 13:00 „Откривайки г-н Дарси“ – романтичен (САЩ, 2016), сценаристи -Тина Бут, Тери Уилсън, режисьор – Дейвид Уининг, актьори – Синди Бъзби, Райън Пиви, Франсис Фишър, Елизабет МакЛафлин, Тами Гилис и др. 15:00 „Седем часа разлика“ – сериал, с.2, еп.15 16:00 „Мармалад“ – токшоу 18:00 „Карбовски: Втори план“ – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 „Бойни старчета“ – комедия, спортен ( САЩ, 2013), режисьор – Питър Сегал, актьори – Робърт де Ниро, Джон Бернтал, Алън Аркин, Ким Бейсингър, Силвестър Сталоун, Кевин Харт, Хан Сото, Гриф Фърст, Кари Лазар и др. 22:00 „Нека сме ченгета“ – екшън, комедия (САЩ, 2014), режисьор – Люк Грийнфилд, актьори – Джейк Джонсън, Деймън Уейънс, Роб Ригъл, Джеймс Д’Арси, Анди Гарсия и др. 00:00 „Илюзионистите“ – шоу програма 01:00 „Стейси Дули разследва: Слънчев бряг“ – документален филм 02:00 „Дневниците на Кари“ /п/- сериал 03:00 „Cool…T“ /п./ – лайфстайл предаване 04:00 „Мармалад“ – токшоу

bTV Action
05:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.7, еп.9 06:00 „Чудовища срещу извънземни“ – анимация 07:30 „Праведен“ – сериал, с.5, еп. 12,13, с.6, еп.1 10:30 „Възходът на планетата на маймуните“ – екшън, фантастика, приключенски (САЩ, 2011), режисьор – Рупърт Уайът, актьори – Брайън Кокс, Джеймс Франко, Фрейда Пинто, Дон Чийдъл, Джон Литгоу и др. 12:30 „Играта на Ендър“ – фентъзи, екшън (САЩ, 2013), режисьор – Гевин Худ, актьори – Ейса Батърфийлд, Хейли Стейнфелд, Абигейл Бреслин, Харисън Форд, Бен Кингсли и др. 14:45 „Златна възможност“ – екшън, приключенски, комедия (САЩ,2008), режисьор – Анди Тенан, актьори – Матю Макконъхи, Доналд Съдърланд, Алексис Дзена, Юън Бремнър, Кейт Хъдсън Рей Уинстоун – Кевин Харт, Малкълм-Джамал Уорнър, Брайън Куки и др. 17:00 „Дивата муха“- предаване за екстремни спортове 17:30 „МИСИЯ МОЯТ ДОМ“ – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 „Пета предавка“ – автомобилно предаване 19:00 „Лара Крофт: Томб Рейдър“ – екшън, приключенски (САЩ, Великобритания, Япония, Германия, 2001), режисьор – Саймън Уест, актьори – Анджелина Джоли, Джон Войт, Ноа Тейлър, Йън Глен, Даниел Крейг, Крис Бари и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 „Лара Крофт Томб Рейдър: Люлката на живота“ – приключенски, екшън (САЩ, Великобритания, Япония, Германия, 2003), режисьор – Ян Де Бон, актьори – Анджелина Джоли, Джерард Бътлър, Ноа Тейлър, Крис Бари, Киъран Хайндс, Тил Швайгер и др. 00:15 „Пълен контакт“ – екшън (Германия, България, 2009), режисьор – Дани Ларнър, актьори – Долф Лундгрен, Джина Мей, Майкъл Пере, Башар Рахал, Владимир Владимиров, Райчо Василев, Николай Станоев, Майк Страуб, Лес Уелдън, Ути Бъчваров, Йоан Петров, Александър Кадиев, Теодор Цолов и др. 02:00 „Праведен“ – сериал, с.5, еп. 13, с.6 ,еп.1 04:00 „Златна възможност“ – екшън, приключенски, комедия (САЩ, 2008), режисьор – Анди Тенан, актьори – Матю Макконъхи, Доналд Съдърланд, Алексис Дзена, Юън Бремнър, Кейт Хъдсън Рей Уинстоун – Кевин Харт, Малкълм-Джамал Уорнър, Брайън Куки и др. КИНО ТРЕЙЛЪРИ София Пловдив Варна Бургас След 1 час започват 13:20 Линия на смъртта (2017) 13:20 Дракула 5D (2013) 13:30 Дивата река (2017) 13:30 Дивата река (2017) Изгодни оферти Гражданска отговорност – Виж цените Реклама

bTV Comedy
05:00 „Да отгледаш Хоуп“ /п./- сериал 06:00 “ Различно еднакви“ – сериал 08:00 „Клуб „Веселие“ – сериал, с.5 09:00 „Загадките на Лора“- сериал, с.1 10:00 „Свекървище“ – комедия, романтичен (САЩ, 2005), режисьор – Робърт Лукетич, актьори – Джейн Фонда, Дженифър Лопес, Майкъл Вартан, Уанда Сайкс, Адам Скот, Моне Мазур и др. 12:00 „Новите съседи “ /п./- комедиен сериал 15:00 „Столичани в повече“ – комедиен сериал, с. 1-2 18:00 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал 19:30 „Фитнес Тони“ – комедиен сериал 20:30 „Капитан Саблезъб и съкровището на Лама Рама“ – приключенски, екшън, комедия (Норвегия, 2014), режисьори – Лиза Мари Гамлем, Йон Андреас Андерсен, актьори – Тува Новоти, Андерс Баасмо Кристиансен, Од Магнус Уилямсан, Фридтьов Сохейм, Кире Хаген Сиднес, Робърт Скайрстад и др. 22:30 „Шегаджии“- сериал 23:30 „Офисът“ /п./ – сериал 00:30 „Столичани в повече“ – комедиен сериал 03:30 „Предградие“ /п./- сериал 04:00 „Модерно семейство“ – сериал

Nova TV
06:00 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм /п/ 07:00 „Пожарникарите от Чикаго“ – сериен филм, сезон 4 08:00 „Събуди се…“ – предаване 11:00 „Съдебен спор“ – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 „Бетовен“- с уч. на Чарлз Гродин, Бони Хънт, Патриша Хийтън, Стенли Тучи, Дейвид Духовни, Оливър Плат и др. 14:50 „Агент Коди Банкс“ – с уч. на Франки Мюниц, Хилари Дъф, Андрю Франсис, Синтия Стивънсън, Арнолд Вослу, Кейт Дейвид и др. 17:00 „Съдби на кръстопът“ – предаване на NOVA 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Ничия земя“ – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 „Механикът: Възкресение“ (премиера) – с уч. на Джейсън Стейтъм, Джесика Алба, Томи Лий Джоунс, Мишел Йео и др. 22:10 „На живот и смърт“- с уч. на Пол Уокър, Лорънс Фишбърн, Оливия Уайлд, Кийт Карадайн, Джейсън Люис и др. 00:10 „Съдби на кръстопът“ – предаване /п/ 01:10 „Ничия земя“ – предаване /п/ 03:10 „Механикът: Възкресение“ – с уч. на Джейсън Стейтъм, Джесика Алба, Томи Лий Джоунс, Мишел Йео и др. /п/ 04:50 „Бетовен“ – с уч. на Чарлз Гродин, Бони Хънт, Патриша Хийтън, Стенли Тучи, Дейвид Духовни, Оливър Плат и др. /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Рен – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Валенсия – Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:05 Баскетбол: Барселона – Мурсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс – Фулъм, мач от Чемпиъншип, повторение 18:00 Футбол: Анже – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, директно 20:00 „Пета четвърт“, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 5-и епизод, повторение 20:30 Класика от Висшата лига – Челси – Манчестър Юнайтед (1999-00), повторение 21:00 Футбол: Монако – Гингам, мач от френската Лига 1, директно, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 23:00 Футбол: Брентфорд – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, запис 01:00 Снукър: „Шампионът на шампионите“ 2017, шести ден, запис

BiT
05:00 BIT СПОРТ, (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая, (п) 06:00 Новини, (п) 06:30 BIT СПОРТ, (п) 07:00 Горещи срещи“ с Венета Райкова, (п 08:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 09:00 „Хайд Парк“, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова LIVE 11:00 Най-доброто от „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие – 1 част 13:00 Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков, (п) 14:00 Най-доброто от „Честно казано“ с Люба Кулезич – 1 част 15:00 Най-доброто от „Един прекрасен ден“ – 1 част 16:00 Най-доброто от „еМисия България“ – 1 част 17:00 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 18:00 БЛИЦ НОВИНИ 18:05 „Хайд Парк“, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова, (п) 20:00 „PLAYGASM“ с Краси Петров, (п) 21:00 „Шоуто на играчите“ вечерно токшоу с Павел и Христо, (п) 22:00 „Карамел“ – предаване за красиви жени и интересни мъже 00:00 „Без задръжки“ с Наталия Кобилкина, (п) 01:00 Най-доброто от „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие, (п) 03:00 Най-доброто от „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 04:00 Най-доброто от „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес

Kanal 3
07:00 „Интервю“ с Наделина Анева/п/ 08:00 „Денят на живо“/п/ 09:00 „Пулс“ с Гергана Добрева 09:30 „Всеки следобед с Криси“, избрано 10:00 Телемаркет 10:15 „Коктейл“ с Деси Жаблянова/п/ 11:15 ТОП ШОП 11:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 12:00 „Вечните песни“/п/ 13:00 „Уикенд с Роси“ 14:00 НОВИНИ 14:15 Телемаркет 14:30 „Патарински Live/п/ 15:00 НОВИНИ 15:15 Tоп шоп 15:30 „Патарински Live/п/ 16:00 „Четвърта инстанция“- токшоу/п/ 17:00 „Офанзива“ с Любо Огнянов 19:00 НОВИНИ 19:30 Холивуд с Ивелина Кунчева 20:00 Интервю с Наделина Анева 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 „Кръвна група:шампион“/п/ 22:30 „Уикенд с Роси“/п/ 23:30 „Спорт в обектива“/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *