БЕЗ ВИНА ВИНОВЕН! Глобиха отговорника на школата на орлетата Ст. Гошев вместо прегрешилия треньор на дубъла

Отговорникът на школата на орлетата Стефан Гошев отнесе глоба от дисципа на зоналната футболна централа, без да е виновен. Бившият защитник гледал кротко стартовия мач на дубъла срещу „Оборище“ от трибуните, но два дни по-късно с изненада открил името си в наказателния списък. От ЗС на БФС – София обяснили, че прегрешилият наистина не е той, а наставникът на тима Радослав Бачев, но санкцията е записана на водещия се в протокола като старши на групата. През уикенда младоците от втория състав на „Пирин“ допуснаха втора загуба в кампанията и първа пред собствена публика с 1:2 срещу адашите от Гоце Делчев. Близо 200 зрители се изсипаха на стадион „Мусала“ в град Рила, сред тях целият щаб на представителния отбор начело с мениджъра Уорън Фийни. Домакините взеха ранен аванс с попадението на Мариян Вангелов в 6-та мин., но след почивката не издържаха на темпото на съперниците и не намериха противодействие срещу головия нюх на Павел Головодов. Юношата на ЦСКА фиксира пълния обрат с хубав изстрел извън наказателното поле в 56-та мин. и след извеждащ пас на Любомир Гуцев в 87-та мин., когато финтира двама бранители и си отвори широк коридор за стрелба.

Радослав Бачев

След мача от двата лагера направиха различен прочит на събитията на терена.

„Бяхме равностойни на по-опитния противник, като цяло стояхме по-добре, отколкото предната събота в Панагюрище, сигурен съм, че победите ще дойдат“, коментира Р. Бачев.

„Не влязохме по най-добрия начин в мача, но след гола във вратата ни наложихме нашия стил на игра и превъзхождахме изцяло съперника“, заяви предводителят на неврокопчани Димитър Крушовски, който броени часове преди мача остана без титулярния си вратар Абди Абдиков заради семейна трагедия. На стража посветиха 3-те точки неговите съотборници в знак на съпричастност.

Павел Головодов

„ПИРИН II”: Марковски, Петров, Вретенарски, Ив. Тодоров, Малашевски, Янев, Либяховски /55-Домозетски/, Андонов /65-Тумбев/, Стамболиев, Вангелов, Н. Николов /65-Шаламанов/.

„ПИРИН“ /ГД/: Л. Георгиев, Гуцев, Грозданов, Кепов, Грънчаров, П. Лазаров, Коршумов /80-Пирпирев, 90-Джунов/, Алим, Головодов, Карапетров, Киряков /65-Митков/.

СТОЙЧО СТОИЦОВ



Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *