„Беласица“ се връща на победния път срещу „Героя“

В „Беласица“ няма контузени и наказани за домакинството на “Сливнишки герой” днес и всички футболисти за готови за върхова изява срещу амбициозен и труден съперник, какъвто са гостите. Халфът Димитър Стоев, който се разписа срещу “Миньор” /Пк/ преди 10 дни, изтърпя наказание от 1 среща, пропускайки хикса в Сапарева баня, и вече е на разположение на тандема Ласков-Златински.

“С оглед показаното от двата отбора, равенството ни с “Германея” бе справедливо. Като се връщам назад, се сещам, че можехме да водим с 3:0, преди да ни изравнят в края на първата част. След почивката домакините удариха греда, имаха и 1-2 нелоши положения, и затова казвам, че хиксът е резонен. Този мач вече е в историята, сега сме настроени на вълна “Сливнишки герой”. Доколкото успяхме, ги разузнахме, наблюдавайки видеа от техни предишни мачове, дано успеем срещу този съперник да се върнем на победния път. Това е нещото, което ни убягва за малко вече 4 кръга”, заяви клубният директор Иван Златински.

През есента „Беласица“ наивно се лиши от справедлива подялба на точките в Сливница, получавайки гол дълбоко в добавеното време. Тогава гостите държаха съдбата в ръцете си, предстоеше да изпълнят корнер пред вратата на притеснените домакини. Последва неоправдано бързо късо изпълнение, топката бе загубена и скоростната контра завърши с точен удар на Весислав Иванов, след който „Бела“ потегли с празни ръце и още един урок към дома.