Волейболистите от ВК „Пирин“ – Разлог станаха Републикански шампиони

Волейболистите от Разлог до 12-годишна възраст спечелиха финалите на държавното първенство по волейбол. В състезанието участваха 18 отбора, разделени в три групи. Първият турнир от държавното първенство се проведе в гр. Луковит, след което Суперфинала бе  в гр. Етрополе. Там, във финалната шестица, отборът на ВК „Пирин“ Разлог, с треньор Георги Белчев, победи петте опонента и спечели златните медали. За 6-те дни от първенството младите надежди от Разлог изиграха общо 10 мача, като отстраниха школите на волейболната академия на „Люлин“ и академията на Стойчев и Казийски. Мартин Мандаров грабна статуетката и за най-добър състезател на България в тази възраст. Инж. Красимир Герчев пожела на волейболистите да запазят спортния си дух и да продължават да печелят безапелационно и занапред.