Волейталантите на Разлог спечелиха турнир с домакин академията на две легенди

Волейталантите на „Пирин“ /Рз/ спечелиха четиристранния турнир за прекадети /род. 2005-2006/ в София, организиран от академията на двете наши легенди Радостин Стойчев и Матей Казийски. Най-трудно на първенците бе срещу връстниците им от „Хебър“, който единствен измъкна два гейма от разложани и отстъпи едва в тейбрека. Срещу ВА „Стойчев-Казийски“ и „Люлин“ момчетата на Йордан Мицин записаха две победи с по 3:1. Второто място заеха домакините, които надвиха другите два съперника с по 3:0. В мача за 3-та позиция пазарджиклии се наложиха срещу люлинци. Проявата бе част от подготовката на отборите преди подновяването на първенствата на подрастващите са сезон 2019/2020, прекъснат преди няколко месеца заради пандемията от коронавирус. През юни бяха изиграни само държавните финали за юноши и девойки под 20 г., сега тепърва предстоят квалификационни турнири и финали при останалите възрасти.