Топ теми

Волейталантите от Дупница не дадоха гейм на „Славия“, разложани удариха „Левски“ насред София

Юношеската формация до 20 г. на волейболния „Марек“ не даде гейм на „Славия“ и с мач по-малко и актив 3 от 3 победи оглави класирането в група „А“ на първенството в този възрастов сегмент. Мачът в резерв е отложеният от първия кръг съседски сблъсък с „Пирин“ /Рз/ , който е насрочен за 8 декември, след края на есенния полусезон. Момчетата на Радослав Асенов минаха през белите в столичната зала „Панайот Пондалов“ с лекота, в отделните геймове 25:12, 25:16, 25:17. В неделя на дупничани предстои ключов двубой в защита на лидерската позиция пред своя публика срещу втория ЦСКА.

Интригата в таблицата засили „Пирин“ /Рз/, който удари „Левски“ насред София с 3:1 и се намести в топ 3, с равни точки с армейците и с една повече пред следващия си съперник „Славия“, който приема в Разлог в края на седмицата.