Гоцеделчевецът Г. Пашов с цял мач при отпадането на „Арарат“ от Шампионската лига

Гоцеделчевецът Георги Пашов игра цял мач за „Арарат Армения“ в реванша с АИК /Стокхолм/ от първия предварителен кръг на Шампионската лига, но отборът му загуби като гост с 1:3 и отпадна. Бившият младежки национал бе на познатото си стабилно ниво, ала не успя да помогне на своите да продължат. И четирите гола паднаха през втората част. Шведите дръпнаха с 3:0, а „Арарат“ намали чрез Антон Кобаляко. Той можеше да класира тима си напред, но пропусна от изгодна позиция няколко минути преди последния съдийски сигнал. В първия двубой арменците биха 2:1, но можеха да надделеят с още по-голям резултат. И тогава, както и в Стокхолм Г. Пашов получи една от най-високите оценки за представянето си. През първата си година в Армения за общо 25 срещи десният бек записа 2 гола и 4 асистенции. След поражението „Арарат“ продължава във втория квалификационен кръг в Лига Европа, където излиза срещу гибралтарския „Линкълн“. Първият мач е следващата седмица.