Дубълът на орлетата подчини класически „Железница“ в Рила

Дублиращият отбор на „Пирин“ (Бл) победи „Железница“ (Сф) с 3:0 в контрола в град Рила. Избраниците на наставника Васил Петров превъзхождаха четвъртодивизионния си опонент и на практика решиха мача още през първото полувреме. Капитанът Веселин Стойков откри резултата в 12-та мин., а новото попълнение Кристиян Крушов удвои преднината на благоевградчани четвърт час по-късно. Футболната класика оформи Ангел Дюлгеров в 66-та мин.

„ПИРИН ІІ“ (БЛ): В. Христов, Крушов, К. Митев, Вретенарски, Стоев, Домозетски, Т. Костурков, Н. Николов, Вангелов, Стойков, Дамбов (Петров, Гълъбов, Донков, Кр. Иванов, А. Дюлгеров, Чавдаров, Трендафилов).