Refan-728×90-July-2019

Известен петричанин продължава шествието си из английските стадиони, след „Уембли“ стъпи и на „Стамфорд Бридж“

Петричанинът Димитър Наков продължава със своята обиколка из стадионите в Англия. След като преди две седмици футболистът сбъдна своята мечта и посети финала на Къмюнити Шийлд между „Челси“ и „Манчестър Сити“, игран на стадион „Уембли“, сега бранителят стъпи и на лондонския „Стамфорд Бридж“. Това се случи в дербито от втория кръг, в който „Челси“ победи „Арсенал“ с 3:2 в мач, оставил над 40 хиляди зрители без дъх.

Този път, за разлика от загубения финал, любимците на Наков успяха да го зарадват със страхотна игра. Педро Родригес откри резултата в деветата минута, а Алваро Мората удвои в 20-та. Въпреки лошото начало „Арсенал” намери сили да се върне в двубоя. Хенрих Мхитарян намали в 37-та, а четири минути преди почивката Алекс Иуоби изравни. Маркос Алонсо донесе победата на домакините девет минути преди края и прати в екстаз Наков.

От снимките, който бившият защитник на „Пирин“ публикува в социалните мрежи, става ясно, че той е успял да се сдобие с много хубави места за наблюдаване, където цените са изключително високи.