Излагация в детски мач на „Беласица“ в Струмица, няма рефери

Формацията на „Беласица“ /род. 2006/07 г./ завърши 1:1 при визитата на връстниците от “Академия Пандев”. Мачът се игра на изкуствения терен в Струмица, а след като домакините не успяха да подсигурят съдии за контролата, с ръководството й се зае млад местен ентусиаст, който позволи твърда, на моменти груба игра, от което пострада качеството на теста за петричките таланти. Въпреки това през първите 35 минути възпитаниците на Емил Шаламанов по-често имаха инициативата, като в началото Александър Николов не успя да нанесе голов шут след хубав демараж фронтално през центъра, малко по-късно Момчил Илиев бе изведен на добра позиция отдясно, ала ударът му бе париран от вратаря на “Академия Пандев”. В 21-та мин. Иван Неделчев тръгна от центъра, финтира последователно трима съперници и подаде на чиста позиция към Ал. Николов, който с премерен изстрел под плонжа на вратаря изведе гостите напред. До края на полувремето домакините така и не можаха да създадат сериозно положение пред Стойчо Георгиев. В началото на втората 35-минутна част „Бела“ можеше да удвои, но ударът на Ив. Неделчев бе спасен от стража на македонците. В 52-та мин. все пак те изравниха, когато от съмнителна ситуация за засада струмишки талант изскочи зад бяло-червената защита и простреля Антон Паунков за 1:1.