Кадър на орлетата избран за №1 на скандалния мач между ЦСКА 1948 и царете

Кадърът на орлетата Марио Топузов беше избран за играч на мача между ЦСКА 1948 и „Царско село“ от феновете на авиаторите, които по традиция гласуват след всеки двубой за своя фаворит на официалната страница на клуба в социалните мрежи. Крилото от Симитли се отличи с асистенции за двете попадения срещу царете и победата с 2:1. След негово центриране от корнер се стигна до автогола на Лука през първото полувреме, а през втората част изработи дузпата, от която Георги Русев донесе трите точки за новаците. Другите показатели на Топузов в 90-те минути на терена са: 5 от 6 успешни дрибъла, 11 от 21 спечелени единоборства, 18 от 29 точни подавания. В хода на есенния дял от първенството младокът заслужи приза за най-добър футболист на месец ноември и стана първи подгласник на неврокопския страж Даниел Наумов в класацията за номер 1 на есенния полусезон в състава на Красимир Балъков. Благодетелят на клуба Цветомир Найденов оцени бившия пиринец на 60 млн. след равенството 2:2 с украинския гранд „Динамо“ /Киев/ на зимния подготвителен лагер в Турция.

Интригуващият сблъсък с хората на Любослав Пенев ще се запомни със спорните отсъждания на петричкия международник Ивайло Стоянов, чиито права бяха спрени от Съдийската комисия до произнасянето й за неотсъдения 11-метров наказателен удар в полза на червените в началото на срещата и за ситуацията, в която посочи бялата точка при победния им гол.