Комитите и радомирци връщат спомена за прекратения мач преди година

Международният турнир “Петричка пролет” с 6 отбора стартира днес с увертюрния мач в група “А” между домакина “Беласица” и “Струмска слава” от 14,30 часа на терена в с. Първомай. Двубоят е поверен на рефера със сирийски корени Васимир Ел Хатиб. Срещу родния си клуб ще излезе привлеченият през зимата от радомирци опорен полузащитник Любомир Танев.
Предната зима двата тима пак си дадоха среща, приключила с победа на комитите с 3:1, като един от головете за петричани отбеляза именно Танев, който още тогава хванал окото на щаба на “Славата”. Мачът бе прекратен в средата на втората част, след като старшията на гостите Владимир Димитров извади отбора си, недоволен от съдийските решения.
Също днес от 13.30 ч. “Вихрен” ще изиграе четвъртата си зимна проверка срещу деветнайските на ЦСКА. Спарингът ще се проведе на стадиона в Сандански или на някой от селските терени около курортния град.