„Малеш” свали „Мечетата” от върха

“Мечетата” загубиха за първи път точки, отстъпвайки на ст. “Цар Самуил” с 1:2 пред “Малеш”. Възпитаниците на Методи Тушев поведоха чрез Александър Траянов в 37-та минута, веднага след почивката Константин Дончев удвои аванса на гостуващия тим. След час игра петричани намалиха чрез Георги Китанов, но в крайна сметка сдадоха лидерската позиция в областното първенство на децата на „Вихрен”, който събра 13 т., с 1 повече от подопечните на рефера-международник Ивайло Стоянов. Разгром 11:0 срещу „Септември” /Сим/ записаха по същото време малчуганите на Емил Шаламанов от „Беласица”. Точни за комитите бяха Иван Батев /5/, Никола Николов /9/, Панталей Цеков /24, 33, 49/, Стоян Шаламанов /40/, Петър Танчев /52/, Йордан Стоев /57, 65/, Йордан Янков /62/ и Димчо Йовчев /65/. Ден по-късно юношите старша възраст на „Бела” загубиха с 2:8 като гост на “Национал”, като двата гола за момчетата на Васил Чергов отбеляза Мартин Стойков. С мач по-малко бяло-червените са предпоследни в зона София с 3 т., дошли след домакинския успех с 4:1 срещу „Витоша”.