Топ теми

“Миньор” /Пк/ се измъчи у дома с “Надежда”

“Миньор” /Пк/ победи трудно “Надежда” /Доброславци/ с 1:0 пред около 500 зрители в Перник. Двубоят започна с домакински натиск, а първия удар отправи Йосифов в 13-та мин. по диагонала в аут. 3 минути по-късно Павлов стреля опасно, но вратарят на гостите Матин спаси. Съперникът отговори с шутове на Отофе и Тасев, но Леонтиев беше на мястото си. В 35-та мин. Райчев центрира от фаул, Славчев отклони към Павлов, който с глава направи Матин безпомощен – 1:0.
В началото на втората част Отофе и Бонев улучиха гредите зад Леонтиев. В 70-та мин. Райчев центрира отляво към Васев, който с глава не намери вратата. Малко по-късно Гогов проби отдясно, финтира защитник, но стреля на сантиметри до страничния стълб. Последния шанс в мача пропиля резервата Милчев в 89-та мин., като от чиста позиция би право в ръцете на Матин.
“МИНЬОР” /ПК/: Леонтиев, Савов, Славчев, Стоичков, Райчев, Христов, Васев, Павлов, Гогов /85-Божилов/, Слишков /53-Милчев/, Йосифов /88-Илиев/.