На 53 г. четвъртият в света от САЩ-94 Ив. Андонов се завърна на терена срещу аржентинците от Падеш

На 53 г. четвъртият в света от САЩ-94 Ивайло Андонов отново обу бутонките и се завърна на терена. Това стана в спаринга на юношеската формация от частната му школа „Пирин 2001“ срещу мъжете на петодивизионния „Спортист“ /Падеш/. Лидерът в подгрупа „Струма-1“ на пиринската бундеслига спечели с минималното 1:0, а почетният гражданин на Благоевград с впечатляваща състезателна кариера в Испания у нас в Испания и Германия удържа на дадената дума пред домакините, че ще се съблече по екип, и игра цяло полувреме. Гола за победителите вкара техният капитан Благовест Стоицов.

Проверката беше последна от зимната подготовка на аржентинците от Падеш, които са есенен водач в класирането с 27 т. от 30 възможни и в неделя подновяват участието си в първенството на своя стадион срещу деветия в таблицата със скромните 7 т. „Долно Осеново“.