Неврокопчани зарадваха с победа в Крупник наказан наставник

Юношите младша възраст на „Пирин“ (ГД) победиха „Септември“ (Сим) с 4:1 в с. Крупник и показаха, че заслужено са по-нагоре в класирането от символичните домакини. Неврокопчани зарадваха своя наставник Радослав Джугданов при завръщането му на скамейката след изтърпяно наказание. Младият специалист показа, че си е взел поука от санкцията, наложена му за невъздържаното поведение в мача с лидера „Пирин“. Броени секунди след като замени Виктор Синанов, Денис Камберчев бе изведен в 30-та мин. от Ангел Джунов и даде аванс на гоцеделчевци. След два пропуска до края на полувремето В. Синанов се разписа минута след почивката, когато пресече пас на вратаря на симитличани, който се опита нехайно да изнесе топката. Георги Мутов отбеляза красиво в 57-та мин. от 30 метра, а след 5 минути при карамбол в пиринската защита септемврийци отбелязаха почетно попадение. Последния гол вкара в заключителните минути Кирил Кирев с шут от границата на наказателното поле. Неврокопчани са 4-и с 19 точки, докато „Септември“ е 10-и с 9 т. В следващия си мач гоцеделчевци посрещат ФК „Кюстендил“, а симитличани гостуват на „Пирин 2001“.