HP-p1-728×90 Refan

Орлето Хр. Златински стъпи на легендарния “Сан Сиро” пред 66 000 тифози

Орлето Христо Златински стъпи на легендарния стадион “Сан Сиро”, посрещнат от 66 000 екзалтирани тифози на “Милан”. Полузащитникът и неговият “Университатя” си тръгнаха след 90 минути разочаровани, след като допуснаха поражение с 0:2 от росонерите, които излязоха с аванс от един чист гол от първия мач седмица по-рано в Турну Северин и с общ резултат 3:0 продължават в последния плейоф за групите на Лига Европа. За позавехналия гранд в последните 7-8 сезона, воден от Винченцо Монтела, точни бяха Джакомо Бонавентура в 9-та мин. и Патрик Кутроне в 52-та мин. Златински бе част от спектакъла през целия мач, както и вторият нашенец в румънската селекция Радослав Димитров-Меси. Третият член на българската колония Апостол Попов-Апата отново не бе в групата за двубоя. Срещата ръководи най-добрият наш рефер за 2016 г. Никола Попов.