Още една националка от „Спортика“ се контузи на лагера

Още една националка от „Спортика“ на лагера в Бояна влезе в игра с болки във втората контрола на девойките до 17 г. срещу връстничките от Сърбия. Избраничките на рожденика Троян Радулов записаха вчера класическо поражение с 0:3, след като паднаха в първия мач с 1:2. Работа на лекарския екип след Силвия Джалева създаде и вратарката Милена Караколева, но и двете стиснаха зъби и записаха участие в спарингите. Джалева се появи на смяна за началото на второто полувреме, а Караколева застана в рамката за заключителния половин час. На сметката на петричката тийнейджърка, за разлика от предната проверка, отиде само едно попадение. Здравословните проблеми подминаха третата възпитаничка на Радослав Креснички в селекцията Здравка Парапунова, която беше на терена 70 минути. Наставникът на „Спортика“ изгледа вчерашните изяви на момичетата си и ги похвали за старанието и показания характер. След ден почивка триото подновява тренировки в Благоевград.