„ПИРИН“ СРЕЩУ „ПИРИН“! Последните нови дебютираха за орлетата с голове срещу дубъла

Последните попълнения на „Пирин“ дебютираха с голове вчера на базата в Рилци в спаринга срещу дубъла. В мрежата на новака в областната бундеслига за победата с 3:1 се разписаха Петър Вуцов и Гурам Гощелиани. Триото младоци Лазар Еринин, Юлиян Тумбев и Йордан Желев се появиха на терена след почивката. Първи минути в игра след дълго отсъствие заради тежка контузия записа Мартин Динов. Представителният тим изненадващо се оказа догонващ в резултата след попадението в 20-та мин. на Дамбов. Реакцията дойде в 32-та мин. с точния удар с глава на защитника Димитър Митев. В края на полувремето П. Вуцов разстреля от десетина метра вратаря Христов и направи обрата пълен. Новият грузински нападател увеличи разликата в началото на втората част след центриране на втора греда на Владислав Златинов, който в 65-та мин. порази целта, но елитният рефер Георги Иванов не призна гола след сигнал за засада от асистента си на тъча.

„ПИРИН“: Петров, Динов, Пушкаров, Митев, Кепов, Вуцов, Сп. Георгиев, Либяховски, Алексиев, Вл. Златинов, Гощелиани.

„ПИРИН-2“: Христов, Иванов, Митев, Германов, Донков, Стоев, Костурков, Николов, В. Стойков, Иванов, Дамбов.