Полупрофесионалистите на ЮЗУ с нов разгром в студентското по футбол

Футболният отбор на ЮЗУ „Н. Рилски“, който е пълен с полупрофесионалисти на третодивизионни тимове в региона, постигна нов разгром в студентското първенство. Избраниците на героя от САЩ-94 Пламен Николов отнесоха колегите си от Техническия университет /Сф/ с 8:1 в София в последната си среща за годината и ще зимуват на върха в своята предварителна група.

Гостите решиха мача още до почивката, когато водеха с 6:0. Мартин Калеов от новака в Югозападна Трета лига ФК „Кюстендил“ отбеляза първите 2 гола, Асен Крушовски /Перун/ и видинчанинът Кристиан Коцов покачиха на 4:0, а до края на полувремето мрежата на столичани опънаха Павел Головодов /Банско/ и клубният му съотборник Георги Фикийн от пряк свободен удар. Нападателят на „Септември“ /Сим/ Лъчезар Дафков бе точен два пъти през втората част, преди домакините да се разпишат почетно от дузпа.