Светкавиците от Митиново отвяха на 9-та скорост ураганите от Михнево

Петият в класирането „Светкавица“ /Митиново/ отвя с 9:1 гостуващия „Ураган“ /Михнево/, преди отборите от подгрупа „Струма-2“ да се оттеглят във ваканция. Двубоят тръгна шокиращо за домакините след попадението на Христо Касареев, получил предколеден подарък от вратаря Атанас Ковачев и противниковата защита. Хората на Десислав Трайков обаче реагираха като ужилени и головете в мрежата на Иван Димитров заваляха. С по четири точни изстрела изригнаха Росен Симонски и Георги Кокалков, един отиде на сметката на Мартин Тупаров. Тримата голмайстори се разписаха по веднъж за обрата в рамките на десетина минути още до почивката, а ударната домакинска мощ се стовари с пълна сила върху михневци през второто полувреме. Предвид очебийната разлика в класите съдийската бригада с главен Георги Сестримски изкара без проблеми срещата.

„СВЕТКАВИЦА“: Ковачев, Ж. Иванов, Опренов, Кокалков, Цветков, М. Тупаров, Атанасов, Симонски,  Тодоров, Март. Тупаров, Бахтарлиев /Стоянджиков, Златков/.

„УРАГАН“: Ив. Димитров, Живков,  С. Касареев, Стойчев,  Шаламанов, Тасев, Гоцев, Тилев, Ил. Йочев, П. Йочев, Хр. Касареев.