Секси съдийки сложиха в джоба си топрефера на Пиринско Ив. Стоянов и останалите мъже международници

Секси съдийки сложиха в джоба си топрефера на Пиринско Ивайло Стоянов, кума му Георги Кабаков и останалите ни международници, след като от УЕФА възложиха на Християна Гутева да свири мач от елиминационната фаза на дамската Шампионска лига, а по тъча да й помагат Екатерина Маринова и Павлета Рашкова. Четвърти арбитър в бригадата е Димитрина Милкова, съдийски наблюдател е молдовката Олга Танщи. Нарядът на родните представителки на футболната Темида е на двубой с българско присъствие – днешния реванш от 1/32 финалите на най-комерсиалния турнир на Стария континент между многократния първенец на „Казахстан“ БИИК /Казилгурт/, воден от Калоян Петков, и ЖФК-2 /Харков/. В първата среща украинките победиха с 2:1.

Хр. Гутева влезе в историята като първата жена у нас, главен съдия на мач с участието на отбор от мъжкия елит. Преди месец тя изнесе със свирка в уста сблъсъка за купата на България между ЦСКА и „Ботев“ /Ихт/. На „Армията“ неин асистент беше лайнсменът от село Кулата Костадин Тановчев. Дотогава русокоската, която е носителка на приза за най-добра съдийка на годината, изпълняваше функциите на четвърти рефер в Първа лига и ръководеше двубои в по-долните нива на футбола ни.