Симитличани запълниха нулевия уикенд с голово шоу и награди за феновете

Третодивизионният „Септември“ /Сим/ запълни нулевия уикенд с голово шоу и награди за феновете. Хората на Спас Стоименов разбиха с 6:1 нискоразредния тим от Долно Осеново в очакване на старта в първенството със седмица по-късно от останалите заради нечетния брой отбори в групата. За спаринга със симитличани пристигна и гореща агитка на гостите. Класиката до почивката оформиха бившите орлета Борислав Хазуров и Марио Топузов.С  хеттрик през второто полувреме се отличи Лъчезар Дафков, един гол от дузпа добави Кирил Николов.

Клубното ръководство направи мил жест към двама от постоянното присъствие на стадиона и във визитите в региона – Спас Агов и Симеон Червенков, които са пенсионери. Те получиха специални фланелки с надпис „ФК „Септември“ винаги с вас“. Единият е бивш шофьор на линейка, другият е баща на футболист.