Синът на шефа на орлетата В. Попов – Страхил, с трета поредна загуба

Синът на шефа на орлетата Венко Попов – Страхил, и неговият „Касъмпаша“ наредиха трета поредна загуба в турската суперлига и се смъкнаха на петата позиция в таблицата, където бяха сред лидерите след първите четири кръга, в които записаха пълен точков актив. Истанбулчани допуснаха през уикенда поражение с 2:4 на гости на „Трабзонспор“, след като пропиляха аванс от два гола, осигурен с точните изстрели на Едуок в 30-та мин. и след още седем на Трезеге. В края на полувремето за домакините се разписа Йелмъз, който вкара и последното попадение в добавеното време. Преди него пълния обрат фиксира Родайега /53, 72/.

Благоевградският защитник на „Касъмпаша“ остана на терена през целия двубой, без да може да помогне. 12-те събрани точки отреждат на отбора му 5-то място, с колкото е и четвъртият „Аланияспор“. Преди изиграването на всички срещи води „Галатасарай“ с 15 т., а топ 3 допълват „Бешикташ“ с 14 и „Истанбул Башакшехир“ с 13 и мач по-малко.