След гафа срещу дупничани „Левски“ си го изкара на разложани

След гафа във вторник срещу „Марек“ /0:3 в регулярния мач и 2:3 в допълнителните два гейма/ „Левски“ си го изкара на „Пирин“ /Рз/ на четиристранния турнир в Монтана. В първия двубой от надпреварата сините спечелиха срещу разложани с 3:1 /25:17, 25:20, 20:25, 25:18/. В състава на Мирослав Живков най-точен бе Радослав Попов с 12 т., топреализатор с 21 т. стана капитанът на победителите Смилен Мляков. Един от лидерите на пиринци Костадин Гаджанов се отчете с 5 т., влизайки на смяна само в третата и четвъртата част. На пейката остана опитният боец Благовест Катранджиев. В другата среща домакините се наложиха със същия резултат срещу амбициозния новак „Дунав“.

„ПИРИН“ /РЗ/: Сотелдо-2, Попов-12, Елчинов-10, Желязков-9, Бъчваров-6, Кръстев-5, Копанаров-либеро /Гаджанов-5, Нелсон-3, Петров-1, Телкийски, Хр. Колев-либеро/.

„ЛЕВСКИ“: Раев, Мляков-21, Богданов-13, Лапков-11, Люцканов-7, Макгивън-6, Лалов-либеро /Панков-6, Димов-2, Вълчинов, Д. Колев-либеро/.