След две загуби 19-ките на ОФК „Пирин“ си го изкараха на габровци

След две поредни загуби 19-ките на ОФК „Пирин“ си го изкараха на „Янтра“ с 5:0 в първото и последно есенно домакинство на стадион „Христо Ботев“. Орлетата на Васил Петров допълнително бяха улеснени от червения картон, който Павел Павлов си заработи секунди преди почивката, но и без това до момента на изгонването му благоевградчани вече имаха солидна преднина.

Първите два гола отидоха на сметката на Денис Ангелов, един добави Иван Атанасов. През второто полувреме мачът се доиграваше, но пиринци намериха още на два пъти пътя към габровската мрежа. Разписаха се резервата Кристън Иванов и Румен Киряков. Нито един от играчите в мъжкия състав не бе на разположение за срещата на юношеската формация на зелено-белите, която гравитира по план около златната среда в класирането, където най-вероятно и ще презимува.

ОФК „ПИРИН“ /19/: Митов, Славков, Ергин, К. Ангелов, Смиленски, Крушовски, Д. Ангелов, Атанасов, Шляков, Михайлов, Киряков. Резерви: Л. Георгиев, П. Топузов, Иванов, Джугданов, Геров, Дамянов, Кр. Георгиев.