След четири поредни победи „Левски“ си намери майстора в Микрево

След четири поредни пролетни победи „Левски“ /Крупник/ си намери майстора в Микрево, където катастрофира с 0:3 срещу средняка „Малеш“. С поражението единственият тим, нанесъл загуба на дубъла на благоевградския „Пирин“ през сезона, сдаде втората позиция в класирането, която преди този кръг заемаше със само точка по-малко от лидера и с една повече от „Места“. В състава на домакините блесна юношата на „Пирин 2001“ Петър Мицов, който порази три пъти противниковата мрежа в рамките на четвърт час след почивката. Първия гол играчът на мача вкара в 60-та мин., след още шест увеличи стрелковата си сметка, а хеттрика си оформи в 75-та мин. Двубоя изнесе на ниво професионалният арбитър Благой Манов, който през националната и парламентарната пауза пое част от тежестта на нарядите в пиринската бундеслига, в която колегите му в съдийска тога  изнемогват заради ограничения кадрови ресурс.

“МАЛЕШ”: Ал. Седелчанов, М. Кирянски, Бр. Парангелски, Кр. Лачев, К. Иванов, Сл. Калчунков, Бл. Атанасов, Б. Трендафилов, Р. Пецанов, Б. Стоянов, П. Мицев.

“ЛЕВСКИ”: А. Тодоров, Бл. Станков, Вл. Благоев, Й. Айдов, Б. Николов, М. Самуилов, Ал. Благоев, Кр. Самарджийски, Ив. Спасов, С. Самуилов, Ф. Самарджийски.