Refan-728×90-July-2019

С титуляр и резерва от Пиринско 18-ките в трети мач без гол

С благоевградчанина Асен Дончев и петричанина Петър Караангелов в селекцията 18-ките на България останаха без победа и в четвъртия си мач на турнира „Валентин Гранаткин“ в Санкт Петербург. Младите трикольори паднаха с 0:2 от Гърция в мач за разпределение на местата от 5-то до 8-мо. Другият голям минус за избраниците на Ангел Стойков е, че в три от срещите не са отбелязали попадение в противниковата мрежа. Единствения гол на сметката на нашите сложи играч на Индия, който заби топката в собствената си врата за равенството 1:1. Юношите ни срещнаха елините и в предварителната група, двубоят завърши 0:0. В своеобразния реванш обаче тимът от южната ни съседка беше безапелационен, като за успеха се разписаха Факис /10/ и Цимас /33/. Дончев престоя на терена до 66-та мин., а Караангелов влезе на смяна малко преди края на първото полувреме. Резервите раздвижиха играта на отбора ни след почивката, но нямаше кой да вкара. Днес приключваме участието си с мач за 7-то място също срещу стар познайник Молдова, с който извъртяхме втория си безголов хикс.