Талантите на „Бела“ и „Спорт Вилаж“ в сблъсък на три фронта

Здрави футболни битки, гарнирани с много емоции и нови приятелства, си спретнаха на три фронта талантите на ОФК “Беласица” и “Спорт Вилаж”. На изкуственото игрище до петричката църква “Св. Никола” в 4 полувремена по 10 минути най-малките, родени през 2013/14 г., завършиха 1:1. Домакините, водени от Стефан Гълъбов, поведоха с ранен гол на Митко Каранушков, внук на местната легенда от 70-те години на миналия век М. Каранушков-Данкин. Малчуганите от Сандански стигнаха до равенството с попадение на Николай Гутев в последната четвърт на срещата.

По същото време на изкуствения терен на Гимназията формациите набор 2011 на двата клуба сътвориха още по-зрелищен хикс 6:6. За комитите вкараха Никола Динев /2/, Иван Нушев, Борислав Недев, Патрик Караангелов и Виктор Калчунков, а за гостуващата школа точни бяха Станислав Смилянов /2/, Алекс Соколов /2/, Румен Иванов и Кристиян Куюмджиев. При родените през 2010 г. „Бела“ се наложи с убедителното 8:0. Попаденията за подопечните на Младен Малечканов отбелязаха Димитър Гонтев /2/, Симеон Айдаров/2/, Иван Якимов, Стоян Илков, Стефан Иванов и Никола Дюзов. СТАНЧО СТАНЧЕВ