Талант на „Малеш“ вкара 6 гола в Кресна

Триото в челото на детското областно първенство по футбол продължава да трупа точки в преследване на първото място и вече заработи по 37 т. „Беласица“ победи „Банско“ с 3:0 на стадион “Цар Самуил”, като Христо Цветков откри в 17-та мин., а след паузата Йордан Янков /44/ и Илиян Манчев /56/ затвърдиха превъзходството на подопечните на Емил Шаламанов. „Малеш“ /Микрево/ надигра „Перун“ /Кресна/ с 8:3 като гост, отново пускайки в действие атомното си нападение, което вкара 30 гола в последните 3 кръга и ако не отстъпи от сегашните темпове, съвсем скоро ще достигне кота 100. В Кресна гостите дръпнаха с 2 гола на Ризо Аспарухов и един на Людмил Узунов, преди домакините да намалят на 1:3 преди почивката. През втората част Л. Узунов вкара нови 5 гола, а в края перунци се разписаха 2 пъти. Не останаха по-назад и комшиите от „Вихрен“, които бяха най-убедителни с 12:0 над „Септември“ /Симитли/. Илиян Димитров /46, 50, 57, 58, 67/ заби 5 попадения, хеттрик записа Михаил Мигдалов /36, 51, 60/, по веднъж вкараха Иван Маникатов /30/, Илия Манолев /53/, Петър Георгиев /55/ и Христо Станев /62/. Лесна победа с 4:1 взе „Неврокоп“ при визитата си на „Места“ в Хаджидимово. Денис Камберчев и Начо Шопов изведоха гостите напред, преди хаджидимовци да вкарат почетно. Отново Н. Шапов и Никола Иручев затвърдиха успеха на тима от Гоце Делчев. Съгражданите им от „Пирин“ /ГД/ паднаха у дома с 1:3 от ОФК „Пирин“, а „Пирин“ /Рз/ взе 3-те точки в Петрич от „Мечетата“ с 1:0.