Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 30 НОЕМВРИ

БНТ

05:00 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:00 Внимание, роботика – анимационен филм /п/ 06:25 Магна аура, изгубеният град – тв филм 06:55 Спилитим и Рашо – тв филм 07:10 Патиланско царство – тв филм 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Беър Грилс – екстремно оцеляване, заснето с камера – документален филм 11:30 Туризъм.бг 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов 14:00 Вяра и общество с Горан Благоев 15:00 “Язовецът 16:05 “Поучителната история за живота на братя Прошек 17:00 Вечната музика 17:30 “Умно село 18:30 Студио УЕФА 2020 19:00 Церемония по теглене на жребия за УЕФА ЕВРО 2020 – пряко предаване от Букурещ 20:00 По света и у нас 20:20 Спортни новини 20:30 Господин Селфридж 4 – тв филм /2 и 3 епизод/ (12) 22:05 По света и у нас 22:20 Студио “Х”: Ченгета 2 – тв филм /1 епизод/ (14) 23:15 Голямата кражба на Парсънс – игрален филм /САЩ, 2003 г./, режисьор Дейвид Кафри, в ролите: Джони Ноксвил, Кристина Апългейт, Майкъл Шанън, Робърт Фостър и др. (14) 00:45 Тайните на войната – документална поредица /4 епизод/ /п/ 01:40 Анна – документален филм /п/ 03:20 Беър Грилс – екстремно оцеляване, заснето с камера – документален филм /п/ 03:45 Законът на Дойл 5 – тв филм /5 епизод/п/ (12) 04:30 Бразди /п/

bTV

05:30 “НепознатиТЕ” /п./ – документална поредица 06:00 “Джи Ай Джо: Ренегати” – сериал, анимация, еп.7, 8 07:00 “Домашен арест” – сериал, с.3 еп.13, 14 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Cool…T” – лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “НепознатиТЕ” – документална поредица на Георги Тошев 13:00 “Спри или мама ще стреля” – комедия, екшън, семеен (САЩ, 1992), режисьор Роджър Спотисуд, в ролите: Силвестър Сталоун, Естел Гети, Винг Реймс, Никълъс Садлър, Джон Уесли, Мартин Фереро, Ричард Шиф, Джоубет Уилямс и др. 15:00 “The Voice” – музикално шоу, международни издания /най-доброто/ 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:25 bTV Репортерите 20:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:00 “Мордекай” – комедия, екшън (САЩ, 2015), режисьор Дейвид Кеп, в ролите: Джони Деп, Оливия Мън, Джеф Голдблъм, Юън Макгрегър, Гуинет Полтроу, Пол Бетани и др. 00:10 “Утеха” – криминален, психотрилър (САЩ, 2015), режисьор Афонсо Поярт, в ролите: Антъни Хопкинс, Джефри Дийн Морган, Аби Корниш, Колин Фарел, Зандър Бъркли, Шарън Лорънс, Рей Хернандес и др. [16+] 02:10 “Домашен арест” /п./ – сериал 02:30 “Карбовски: Втори план” /п./ 03:30 “Мармалад” /п./

bTV Action

05:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.6, еп.2 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.3, еп.8 – 10 07:30 “Монк” – сериал, с.7, еп.8 – 10 10:30 “Трусове 6: Студен ден в ада” – фантастика, екшън (САЩ, ЮАР, 2018), режисьор Дон Майкъл Пол, в ролите: Джей Ансти, Алистър Блек, Майкъл Грос, Джейми Кенеди и др. 12:30 “Бързи и яростни 6” – екшън, трилър (САЩ, 2013), режисьор Джъстин Лин, в ролите: Вин Дизел, Пол Уокър, Дуейн Джонсън, Джордана Брустър, Мишел Родригес, Тайрийз Гибсън, Сънг Канг, Гал Гадот, Лудакрис, Люк Евънс, Елса Патаки и др. 15:00 Премиера: “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.13, 14 17:00 “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.35 17:30 “Да Знаеш Как” /п./ – предаване за домашния майстор, еп.10 18:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.4, еп.8, 9 19:00 “Аутобан” – екшън, трилър (Великобритания, Германия, 2016), режисьор Еран Крийви, в ролите: Фелисити Джоунс, Никълъс Хоулт, Антъни Хопкинс, Бен Кингсли, Надя Хилкер, Клеменс Шик и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Скорост” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1994), режисьор Ян де Бонт, в ролите: Киану Рийвс, Денис Хопър, Сандра Бълок, Джо Мортън, Джеф Даниълс, Глен Плъмър, Карлос Караско и др. 00:15 “Чистката” – фентъзи, хорър, психотрилър (САЩ, Франция, 2013), режисьор Джеймс ДеМонако, в ролите: Итън Хоук, Лина Хийди, Макс Бъркхолдър, Аделейд Кейн, Едуин Ходж, Рис Уейкфилд и др. [16+] 02:00 “Монк” /п./ – сериал, с.7 еп.8, 9 04:00 “Посещението” – хорър, мистъри, комедия (САЩ, 2015), режисьор М. Найт Шамалан, в ролите: Оливия ДеЖон, Ед Оксенбоулд, Диана Дънаган, Питър Макроби, Катрин Хаан и др. [14+]

bTV Comedy

05:00 “Страхотни новини” – сериал 06:00 “Страхотни новини” – сериал, с.2, еп.12, 13 07:00 “Без пукната пара” – сериал 09:00 “Любимци” – сериал, еп.17, 18 10:00 “Спечели среща с Тад Хамилтън” – комедия, романтичен (САЩ, 2004), режисьор Робърт Лукетич, в ролите: Кейт Бозуърт, Джош Дъмел, Тофър Грейс, Нейтън Лейн, Гари Коул, Джинифър Гудуин и др. 12:00 “Баща за Коледа” – романтичен, драма (тв филм, Канада, САЩ, 2016), режисьор Тери Инграм, в ролите: Ерин Кракоу, Найъл Матър, П. Лин Джонсън, Майкъл Копса и др. 14:00 Премиера: “Полицаят от Рубльовка” – сериал, с.3, еп.7 15:00 “Фитнес” – сериал 16:00 “Новите съседи” – сериал 19:30 “На гости на третата планета” – сериал 20:30 “Ледена епоха: Големият сблъсък” – анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2016), режисьори Майк Търмайер и Гейлън Чу 22:30 “Полицаят от Рубльовка” /п./ – сериал, с.3, еп.7 23:30 “Столичани в повече” – сериал 01:30 “Фитнес” – сериал 02:00 “Страхотни новини” – сериал 03:00 “Любимци” – сериал 04:00 “Полицаят от Рубльовка” – сериал

Nova TV

07:00 “Черна любов” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 12:50 “Добрият великан” – с уч. на Марк Райлънс, Пенелопе Уилтън, Джемайн Клемент, Руби Барнхил, Бил Хадер, Ребека Хол и др. 15:15 “Треньор по свалки” – с уч. на Ерик Мабиус, Брук Д’Орси, Кати Наджими, Джоди Томпсън, Джина Холдън и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 “Маскираният певец” (премиера) – забавно предаване 22:00 “Розовата пантера 2” – с уч. на Стив Мартин, Жан Рено, Емили Мортимър, Анди Гарсия, Алфред Молина и др. 00:00 “Антропоид” – с уч. на Силиън Мърфи, Джейми Дорнан, Брайън Каспе, Тоби Джоунс и др. 04:40 “Треньор по свалки” – с уч. на Ерик Мабиус, Брук Д’Орси, Кати Наджими, Джоди Томпсън, Джина Холдън и др. /п/

Nova Sport

10:00 Футбол: Суонси Сити – Фулъм, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Мач от втори кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 14:00 Студио “Висша лига”, директно 14:30 Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, директно 16:25 Студио “Висша лига”, директно 17:00 Футбол: Дарби Каунти – Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип, директно 18:55 Студио “Висша лига”, директно 19:30 Футбол: Чарлтън Атлетик – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, запис 21:30 Баскетбол: Морабанк Андора – Баскония, мач от испанската баскетболна лига, директно, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 23:15 Професионална борба: “Разбиване”, 48-и епизод 00:15 Футбол: Дарби Каунти – Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип /п/ 02:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:30 Еротичен телепазар 04:30 Край на програмата

Kanal 3

07:00 “Парчета от реалността” 07:15 “Интервю с Наделина Анева” 08:00 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 08:30 “Социална мрежа” /п/ 09:15 “Парчета от реалността” 09:30 “Другото лице” /п/ 10:00 “Интервю с Наделина Анева” 10:45 Топ Шоп 11:00 “Резултатът” 11:30 “Спорт в обектива” – избрано 12:00 НОВИНИ 12:15 “Букмейкър” 12:30 “Другото лице” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Резултатът” 13:45 Топ Шоп 14:00 НОВИНИ 14:15 “Икономика и бизнес” 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – /п/ 16:00 НОВИНИ 16:15 “Интервю с Наделина Анева” 17:00 “Офанзива с Любо Огнянов” 19:00 НОВИНИ – централна емисия 19:45 “Парламентът на фокус” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Интервю с Наделина Анева” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Парламентът на фокус” 22:30 “Холивуд” 23:00 НОВИНИ 23:15 “Офанзива с Любо Огнянов” /п/ 01:00 НОВИНИ /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *