ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 1 ОКТОМВРИ

bTV

05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.12 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, с.2 еп.23 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал с.6 еп.53 16:00 “Едно голямо семейство” – сериал, еп.11 17:00 bTV Новините 17:25 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.13 еп.102 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сълзи от Рая” – сериал, еп.97 21:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.2 00:30 “Стрелата” – сериал, с.2 еп.12 01:30 “Домашен арест” – сериал, с.2 еп.20 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Опасни улици” /п/ – сериал

Nova TV

05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 3 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Кръвни връзки” (премиера) – сериен филм, сезон 8 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити 22:00 “Пътят на честта” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 3 00:30 “Скорпион” – сериен филм, сезон 2 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Слънце и луна” – сериен филм

 bTV Action

05:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6 еп.2 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, еп.4 – 7 08:00 “Последният кораб” – сериал, с.4 еп.7 09:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6 еп.2 10:00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.17 11:00 “Неизвестният” – сериал, еп.6 12:00 “Стоте” – сериал, с.4 еп.5 13:00 “Отбранителна линия” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 2013), режисьор Гари Флейдър, в ролите: Джейсън Стейтъм, Джеймс Франко, Уинона Райдър, Изабела Видович, Кейт Бозуърт, Кланси Браун, Рашел Лефевр и др. 15:00 “Последният кораб” – сериал, с.4 еп.8 16:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6 еп.3 17:00 “Стоте” – сериал, с.4 еп.6 18:00 “Неизвестният” – сериал, еп.7 19:00 Часът на супергероите: “Луцифер” – сериал, с.3 еп.18 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Мъртва точка” – сериал, с.4 еп.1 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Мъжът с железните юмруци” – екшън (САЩ, Хонконг, 2012), режисьор Робърт Дигс-RZA, в ролите: Ръсел Кроу, Луси Лиу, Робърт Дигс-RZA, Дейв Батиста, Джейми Чънг, Илай Рот, Даниел Ву и др. [16+] 00:00 “Мъртва точка” – сериал, с.4 еп.1 01:00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.18 02:00 “Последният кораб” – сериал, с.4 еп.8 03:00 “Стоте” – сериал, с.4 еп.6 04:00 “Неизвестният” – сериал, еп.7

  bTV Comedy

05:00 “Майк и Моли” – сериал 06:00 “Майк и Моли” – сериал, 10 еп. с.5 еп.10, 11 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Двама мъже и половина” – сериал 09:00 “Домашен арест” – сериал, с.2 еп.15, 16 10:00 “Сестри на макс” – комедия (САЩ, 2015), режисьор Джейсън Мур, в ролите: Ейми Поулър, Тина Фей, Мая Рудолф, Айк Баринхолц, Джеймс Бролин, Даян Уийст, Джон Сина, Джон Легуизамо и др. 12:00 “По средата” – сериал 13:00 “Гранд” – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:00 “Дивата Нина” – сериал, eп.58 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.71 17:00 “Бездомното шоу на Башар Рахал” – токшоу (2015), еп.8 18:00 “По средата” – сериал, с.7 еп.13, 14 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.8 еп.9 20:00 “Новите съседи” – сериал, en.22 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, еп.22, 23 23:00 Премиера: “Гранд” – сериал, с.2 еп.5, 6 00:00 “Сестри на макс” /п/ – комедия (САЩ, 2015) 02:00 “Майк и Моли” – сериал 03:00 “По средата” – сериал 04:00 “Столичани в повече” – сериал

Nova Sport

10:00 Футбол: Барнзли – Брентфорд, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Милтън Кийнс Донс – Ливърпул, мач от трети кръг за Карабао къп /п/ 14:00 Футбол: Стоук Сити – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Ховентут – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/ 20:00 Футбол: Блекбърн Роувърс – Лутън Таун, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Баскетбол: Барселона – Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/ 00:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

Kanal 3 

06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” – /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Имате думата” – /п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 “Другото лице”-/п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Офанзива” – избрано 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – избрано 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парчета от реалността” – /п/ 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” с Наделина Анева 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” – /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

БНТ

05:00 Още от деня 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 История.bg /п/ 13:30 Сънуваме България документален филм /2 част/, /България, 2015 г./, режисьор Мариета Бобева 14:00 Малки истории /п/ 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на горските мечоци анимационен филм 14:45 Капри тв филм /70 епизод/ 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:10 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:05 Стани богат тв игра/п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Потомци на слънцето тв филм /9 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум 22:00 БНТ на 60 23:00 По света и у нас 23:30 Законът на Дойл 3 тв филм /7 епизод/(12) 00:15 Култура.БГ /п/ 01:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:15 Потомци на слънцето тв филм /9 епизод/п/ 03:25 Капри тв филм /70 епизод/п/ 04:15 Законът на Дойл 3 тв филм /7 епизод/п/(12)

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *