Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 1 АВГУСТ

БНТ
05:20 Още от деня /п/ 06:00 Пътеки /п/ 06:45 Дивия Франк в Австралия – документална поредица /п/ (12) 07:35 Изкуството за света – документална поредица 07:45 Телепазарен прозорец 08:00 Рифът детски – анимационен филм /копродукция, 2006 г./ 09:15 Изгубеното дете детски тв филм /Япония, 2019 г./ 09:30 Магна Аура – изгубеният град – тв филм 10:00 Ваканцията на Лили 6-сериен тв филм /България, 2007 г./, режисьор Иванка Гръбчева, в ролите Мариана Жикич, Роберт Янакиев, Ирини Жамбонас и др. 11:00 Туризъм.бг /п/ 11:30 Тайният живот на птиците – документален филм 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди /п/ 13:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/ 14:00 Животът е безкраен танц – документален филм /копродукция, 2015 г./, режисьор Андре Шандел 15:30 Където червената папрат расте – игрален филм /САЩ, 2003 г./, режисьори Лаймън Дейтън и Сам Пилсбъри, в ролите Джоузеф Аштън, Дейв Матюс, Рене Фая и др. 17:00 Вечната музика /п/ 17:30 Моят плейлист Ерол Ибрахимов /п/ 18:30 Извън играта Георги Мамалев/п/ 19:00 Лекари по време на пандемия 19:10 Дивия Франк в Австралия – документална поредица (12) 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Срещи в парка игрален филм /САЩ, 2004 г./, режисьор Пол Макгигън, в ролите Джош Хартнет, Роуз Бърн, Даян Крюгер и др. (12) 22:55 По света и у нас 23:10 Студио Х: Раздвоение – игрален филм /САЩ, 2000 г./, режисьор Ален Берлингер, в ролите Деми Мур, Стелан Скарсгард, Уилям Фихнър и др.(12) 00:55 Където червената папрат расте – игрален филм/п/ 02:30 Хотел за милион долара – игрален филм/п/ (12) 04:30 Тайният живот на птиците документален филм/п/

bTV
05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал 06:00 “Джи Ай Джо: Сигма 6” – сериал, анимация, еп.10 06:30 “Хаваи: Национален парк “Хавайски вулкани” – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, с.3, еп.5 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Cool…T” /най-доброто/ – лайфстайл предаване 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Богатствата на България” /п/ – документална поредица 13:00 “Гордост и предразсъдъци” – драма, романтичен (Великобритания, Франция, САЩ, 2005), режисьор Джо Райт, в ролите Кийра Найтли, Матю Макфадън, Розамунд Пайк, Джена Малоун, Бренда Блетън, Кери Мълиган, Доналд Съдърланд, Джуди Денч, Кели Райли, Пенелъпи Уилтън и др. 15:30 bTV Ваканция: “Ледена епоха” – анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2002), режисьори Крис Уедж и Карлос Салдана 17:00 “Сърцето на дракона” – фентъзи, приключенски (САЩ, 1996), режисьор Роб Коен, в ролите Денис Куейд, Шон Конъри, Дина Майер, Дейвид Тюлис, Пит Посълтуейт, Джейсън Айзъкс и др. 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите /п/ – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 Мегахит: “Нощ в музея” – комедия, екшън, приключенски (САЩ, Великобритания, 2006), режисьор Шон Леви, в ролите Бен Стилър, Карла Гуджино, Рики Джървейс, Дик Ван Дайк, Робин Уилямс, Рами Малек, Пиерфранческо Фавино, Пол Ръд и др. 22:10 Мегахит: “Мумията” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 1999), режисьор Стивън Съмърс, в ролите Брендън Фрейзър, Рейчъл Вайс, Джон Хана, Арнолд Вослу, Кевин О`Конър, Ерик Авари, Патрисия Веласкес и др. 00:30 “Любовната квартира” – психотрилър, романтичен (Белгия, САЩ, 2014), режисьор Ерик фон Лоой, в ролите Карл Ърбън, Джеймс Марсдън, Уентуърт Милър, Ерик Стоунстрийт, Матиас Схунартс, Изабел Лукас, Маргарита Левиева и др. [14] 02:20 “Сърцето на дракона” /п/ – фентъзи, приключенски (САЩ, 1996) 04:10 “Хаваи: Национален парк “Хавайски вулкани” /п/ – документален филм

bTV Action
05:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.15 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.3, еп.5 – 7 07:30 “Лонгмайър” – сериал, с.6, еп.5 – 7 11:00 “Газ до дупка” – екшън, комедия (Норвегия, 2014), режисьор Халвард Брен, в ролите Андерш Босмо Кристиансен, Ида Хюсей, Ото Йеспершен, Свен Нордин, Хенрик Местад и др. 12:45 “Джурасик парк” – приключенски, трилър, фантастика (САЩ, 1993), режисьор Стивън Спилбърг, в ролите Ричард Атънбъро, Лора Дърн, Сам Нийл, Джеф Голдблъм, Самюъл Джаксън, Джоузеф Мазело и др. 15:00 “Стрелата” – сериал, с.7, еп.1, 2 17:00 “Помощ 112” – риалити поредица, еп.3 17:30 “Да Знаеш Как” /п/ – предаване за ремонти и обзавеждане, с.2, еп.4 18:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.4, еп.6, 7 19:00 “Стомана” – фантастика, криминален, екшън (САЩ, 1997), режисьор Кенет Джонсън, в ролите Шакил О`Нийл, Анабет Гиш, Джъд Нелсън, Ричард Раундтрий и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Джак Ричър” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 2012), режисьор Кристофър Маккуори, в ролите Том Круз, Розамунд Пайк, Ричард Дженкинс, Дейвид Ойелоуо, Вернер Херцог, Робърт Дювал, Джай Кортни и др. 00:30 “Логан: Върколакът” – фантастика, екшън (САЩ, 2017), режисьор Джеймс Манголд, в ролите Хю Джакман, Патрик Стюарт, Дафни Кийн, Бойд Холбрук, Стивън Мърчант, Ричард Грант, Ерик Ла Сал, Елизабет Родригес и др. [14+] 03:00 “Лонгмайър” /п/ – сериал, с.6, еп.5 – 7

bTV Comedy
05:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 06:00 “Без пукната пара” – сериал, с.6, еп.9, 10 07:00 “Изгубеняци” – сериал, с.2, еп.5, 6 08:00 “По средата” /п/ – сериал 09:00 “На по-добро място” – сериал, с.3, еп.11, 12 10:00 “Ваканция” – комедия, приключенски (САЩ, 2015), режисьори Джон Франсис Дейли и Джонатан Голдстийн, в ролите Ед Хелмс, Кристина Апългейт, Лесли Ман, Крис Хемсуърт, Чеви Чейс, Бевърли Д`Анджело, Майкъл Пеня, Реджина Хол и др. 12:00 “11 А” – драма, комедия (България, 2015), режисьор Михаела Комитова, в ролите Яна Маринова, Ралица Паскалева, Ники Сотиров, Башар Рахал, Бойка Велкова и др. 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:00 “Шитс Крийк” /п/ – сериал 16:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 18:30 “Гранд” /п/ – сериал 19:30 “На по-добро място” /п/ – сериал 20:30 “Бетовен 4” – комедия, семеен (САЩ, 2001), режисьор Дейвид Евънс, в ролите Джъдж Райнхолд, Джулия Суини, Микаела Гало и др. 22:30 “Изгубеняци” /п/ – сериал, с.2, еп.5, 6 23:30 “Шитс Крийк” /п/ – сериал 00:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 01:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 02:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 03:00 “На по-добро място” /п/ – сериал 04:00 “Изгубеняци” /п/ – сериал

Nova TV
06:00 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 07:00 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 1 08:00 “Събуди се” – предаване 10:00 “Инга Линдстрьом: Заедно по пътя” – с уч. на Лиза Чирнер, Ангела Рой, Константин Люке, Ева-Мария Грайн и др. 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Улични танци 2” – с уч. на Том Конти, София Бутела, Фалк Хеншел, Джордж Семпсан и др. 14:45 “Мечтах за Африка” – с уч. на Ким Бейсинджър, Венсан Перез, Ева Мари Сейнт, Даниел Крейг и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Непобедимите” – с уч. на Силвестър Сталоун, Джейсън Стейтъм, Брус Уилис, Арнолд Шварценегер, Мики Рурк, Джет Ли, Долф Лундгрен, Ерик Робъртс и др. 22:10 “Земята: Ново начало” – с уч. на Уил Смит, Джейдън Смит, Софи Оконедо, Зои Кравиц и др. 00:15 “Железен план” – с уч. на Мат Дилън, Жан Рено, Лорънс Фишбърн, Майло Вентимиля и др. 01:40 “Мечтах за Африка” – с уч. на Ким Бейсинджър, Венсан Перез, Ева Мари Сейнт, Даниел Крейг и др. /п/ 03:30 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 1 /п/ 04:30 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Манчестър Юнайтед – Челси, полуфинален мач за Купата на Футболната асоциация /п/ 12:00 Футбол: Уикъмб Уондърърс – Флийтууд Таун, полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 1 /п/ 14:00 Баскетбол: Сарагоса – Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Плейофен мач от Чемпиъншип /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Баскетбол: Морабанк Андора – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/ 20:00 Класика от Висшата лига: Фулъм – Арсенал (2010-11) /п/ 20:30 Класика от Висшата лига: Блекбърн Роувърс – Уулвърхямптън Уондърърс (2003-04) /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 Класика от Висшата лига: Нюкасъл Юнайтед – Евертън (2007-08) /п/ 22:00 Професионална борба: “Разбиване”, 31-ви епизод 23:00 Футбол: Оксфорд Юнайтед – Уикъмб Уондърърс, финален плейоф на английската Лига 1 /п/ 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

Kanal 3
07:10 “Другото лице” 07:25 “Имате думата” с Александър Владимиров – /п/ 08:00 “Социална мрежа”-избрано 08:30 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 09:00 Топ Шоп 09:15 “Парчета от реалността” 09:30 “Патарински LIVE” – /п/ 10:10 “Денят на живо” – /п/ 11:15 Топ Шоп 11:30 ” Спорт в обектива” – избрано 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парчета от реалността” 12:30 “Другото лице” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Стъпки към успеха” 13:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 14:00 НОВИНИ 14:15 “Икономика и бизнес” – икономическо предаване 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:16 “Офанзива с Любо Огнянов” 19:00 НОВИНИ, централна емисия 19:45 “Парламентът на живо” 20:00 НОВИНИ 20:20 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Парламентът на фокус” 22:30 “Изкуство по време на пандемия” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Офанзива с Любо Огнянов” /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *