Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 1 АПРИЛ

БНТ
05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Ваканцията на Лили тв филм 07:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:35 Референдум /п/ 13:35 Клокотница – битката за клокочещата вода документален филм /България, 2019г./, режисьор Степан Поляков 14:10 Малки истории 14:20 Телепазарен прозорец 14:35 Приключенията на Илайъс анимационен филм 14:45 Почти вълшебно приключение тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 Брифинг на Националния оперативен щаб пряко предаване 17:25 Бразди /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:05 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 19:10 Корпорация “Приключения” тв филм 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Бизнес.БГ 21:30 В кадър /п/ 22:00 Концерт на Теодоси Спасов трио и Теодора Енаке-Аиша /Румъния/ Празници на изкуствата – Аполония 2016 23:00 По света и у нас 23:30 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 23:35 Кръгът Блечли тв филм (12) 00:25 Култура.БГ /п/ 01:25 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:25 Корпорация “Приключения” тв филм /п/ 03:10 Отблизо с Мира /п/ 04:10 Кръгът Блечли тв филм /п/ (12) 04:55 Още от деня тв филм /п/ (12)

bTV

05:30 “Домашен арест” /п./ – сериал 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп.25 06:30 “Лице в лице” /п./ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, еп.45 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7 еп.103 16:00 “Спасители в планината” – сериал, с.8 еп.5 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, с.2 еп.22 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.2 еп.57 21:00 “Смени жената” /п./ – семейно риалити 22:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.21 00:30 “Спасители в планината” /п./ – сериал, с.8 еп.5 01:30 “Домашен арест” /п./ – сериал 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп.84

bTV Comedy

05:00 “Кое е това момиче” /п./ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.7 еп.1, 2 07:00 “Слънчева Филаделфия” /п./ – сериал 08:00 “Кухня” /п./ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 10:00 “Коледни приключения” – семеен, романтичен, комедия (тв филм, САЩ, 2015), режисьор Кристофър Табори, в ролите: Мегън Ори, Андрю Уокър, Ерън Крейвън, Ръкия Бърнард и др. 12:00 “Приятели” /п./ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 14:00 “Кухня” /п./ – сериал 15:00 “Новите съседи” – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, еп.15, 16 19:00 Премиера: “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.13 еп.7, 8 20:00 Премиера: “Новите съседи” – сериал, с.11 еп.12 22:00 “Кухня” – сериал, с.6 еп.3, 4 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.3 еп.13, 14 00:00 “Коледни приключения” – семеен, романтичен, комедия (тв филм, САЩ, 2015) 02:00 “Кое е това момиче” /п./ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 04:00 “Слънчева Филаделфия” /п./ – сериал

bTV Action

05:15 “Животинско царство” – сериал, с.2 еп.11 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, еп.13 – 16 08:00 “Кости” – сериал, с.11 еп.1 09:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.8 10:00 “Стрелата” – сериал, с.3 еп.5 11:00 “Монк” – сериал, с.5 еп.8 12:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп.10 13:00 “Джона Хекс” – фентъзи, екшън (САЩ, 2010), режисьор Джими Хейуърд, в ролите: Джош Бролин, Мегън Фокс, Джон Малкович, Майкъл Фасбендър, Уил Арнет, Уес Бентли и др. 15:00 “Кости” – сериал, с.11 еп.2 16:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.9 17:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп.11 18:00 “Монк” – сериал, с.5 еп.9 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.3 еп.6 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Господарят на илюзията” – сериал, еп.6 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Ускорение” – екшън, трилър (САЩ, Австралия, 2004), режисьор Джоузеф Кан, в ролите: Мартин Хендерсън, Айс Кюб, Моне Мейзър, Макс Бийсли, Джей Хернандес, Фейзон Лъв и др. 23:45 “Господарят на илюзията” – сериал, еп.6 00:45 “Животинско царство” – сериал, с.2 еп.13 01:45 “Стрелата” – сериал, с.3 еп.6 02:45 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп.11 03:45 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.9 04:45 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, еп.13

Nova TV
05:20 “Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 2 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 4 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Системата” (премиера) – сериен филм, сезон 9 21:00 “Hell’s Kitchen България” – риалити, нов сезон 22:00 “Шеф под прикритие” – риалити, нов сезон 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 2 00:30 “Незабравимо” – сериен филм, сезон 1 01:30 “Уил и Грейс” – сериен филм, сезон 3 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: ЦСКА Москва – СКА, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Кардиф Сити – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Футбол: Волфсбург – РБ Лайпциг, мач от втори кръг за Купата на Германия /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Санкт Паули – Айнтрахт Франкфурт, мач от втори кръг за Купата на Германия /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Блекбърн Роувърс – Хъдърсфилд Таун, мач от Чемпиъншип /п/ 20:00 Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 5-и епизод /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 29-и епизод /п/ 22:00 Професионална борба: “Първична сила”, 14-и епизод 23:00 Футбол: Борусия Дортмунд – Борусия Мьонхенгладбах, мач от втори кръг за Купата на Германия /п/ 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата
Kanal 3
06:00 “Патарински Live” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:30 “Изкуство по време на пандемия” 15:45 Топ Шоп 16:00 НОВИНИ 16:30 “Другото лице” 17:00 НОВИНИ 17:40 “Изкуство по време на пандемия” 17:50 “Бизнес новини” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:25 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:25 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:25 “Без монтаж” 23:00 НОВИНИ 23:25 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:25 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *