ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 1 АПРИЛ

БНТ
05:10 Гигантски панди, родени да бъдат диви, документален филм /4 епизод/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Бързо, лесно, вкусно 14:30 Телепазарен прозорец 14:45 Птицата, тв филм /България, 2003 г./, режисьор Галина Кралева, в ролите Виктория Димитрова, Бойка Велкова, Йосиф Сърчаджиев, Асен Блатечки, Невена Мандаджиева и др. 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Парламентарни избори 2021: Диспут 16:45 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 18:45 Спорт тото 19:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:30 Парламентарни избори 2021: Гласовете на България 20:45 Спортни новини 21:00 Питай БНТ 22:00 Пътища на милосърдието, тв филм /2 сезон, 4 епизод/ (12) 23:00 По света и у нас 23:30 Смяна на местата 00:30 Светът и ние /п/ 00:45 100% будни /п/ 02:40 Култура.БГ /п/ 03:50 Туризъм.бг /п/ 04:20 Пътища на милосърдието, тв филм /2 сезон, 4 епизод /п/ (12)

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.3, еп.6 15:00 Премиера: “Истинска любов” – сериал, еп.69 16:00 “Островът на Пиетро” – сериал, с.2, еп.7 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп.57 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.63 21:00 “Бригада Нов дом” – социален проект, с.5 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Мъртва точка” – сериал, с.5, еп.4 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.105 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:10 “Втори шанс” – сериал, с.2, еп.4

bTV Action
05:00 “Монк” – сериал, с.6, еп.16 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, еп.3 – 6 08:00 “Монк” – сериал, с.6, еп.16 09:00 “Кости” – сериал, с.12, еп.12 10:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.16 11:00 “Последният кораб” – сериал, с.5, еп.10 12:00 “Супергърл” – сериал, с.4, еп.16 13:00 “Трудна мишена 2” – екшън, трилър (САЩ, 2016), режисьор Рул Рейне, в ролитеСкот Адкинс, Робърт Непър, Рона Митра, Темуера Морисън, Ан Труонг и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.7, еп.1 16:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.1 17:00 “Супергърл” – сериал, с.4, еп.17 18:00 “Смелите” – сериал, еп.1 19:00 Часът на супергероите: “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3 еп.17 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Лондонград” – сериал, еп.16 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Косвени жертви” – екшън, трилър (САЩ, 2002), режисьор Андрю Дейвис, в ролите Арнолд Шварценегер, Джон Легуизамо, Франческа Нери, Илайъс Котеас, Джон Туртуро, Клиф Къртис, Тайлър Поузи и др. 00:00 “Лондонград” – сериал, еп.16 01:00 “Смелите” – сериал, еп.1 02:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.17 03:00 “Супергърл” – сериал, с.4, еп.17 04:00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.1

bTV Comedy
05:00 “Бруклин 99” /п/ – сериал 06:00 “Бруклин 99” – сериал, с.2, еп.17, 18 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “Корени” /п/ – сериал 10:00 “Скуби-Ду: Проклятието на пилота-фантом” – анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2016), режисьори Тим Дивар и Брандън Виети 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Корени” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.3, еп.17, 18 19:00 “По средата” – сериал, с.8 еп.1 19:30 “Новите съседи” – сериал, с.5-7, еп.32 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.6, еп.14 22:00 Премиера: “Корени” – сериал, еп.11, 12 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.3, еп.13, 14 00:00 “Скуби-Ду: Проклятието на пилота-фантом” /п/ – анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2016) 02:00 “Бруклин 99” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV
05:10 “Специален отряд: Лайпциг” – сериал /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Финалът” (премиера) – сериал, сезон 11 21:00 “Един за друг” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериал, сезон 2 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Специален отряд: Лайпциг” (премиера) – сериал 00:30 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 1 01:30 “Проповедникът” – сериал, сезон 1 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/ 04:30 “Мерием” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Питърбъро Юнайтед – Акрингтън Стенли Лига 1 – /п/ 12:00 Баскетбол: Химки – Цмоки ВТБ лига – /п/ 14:00 Футбол: Форест Грийн Роувърс – Болтън Уондърърс Лига 2 – /п/ 16:00 Баскетбол: Манреса – Реал Мадрид, Испанска баскетболна лига /п/ 18:00 Футбол: Оксфорд Юнайтед – Линкълн Сити, Лига 1 – /п/ 20:00 Баскетбол: Астана – Парма ВТБ лига – /п/ 21:55 Новини 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък”, предаване на WWE (2021) 23:00 Купа на Германия: Обзор, предаване за германски футбол (2020-21) /п/ 23:30 Баскетбол: Тенерифе – Валенсия, Испанска баскетболна лига – /п/ 01:30 Еротичен телепазар

NovaNews
05:15 Шоубизнес /п/ 05:25 Пресечна точка /п/ 06:00 Здравей, България 09:30 Евромакс /п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Ничия земя /п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Темата на NOVA /п/ 11:30 Офанзива с Любо Огненов – избрано 12:00 Новините на NOVA 12:30 Денят на живо /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Истории от света 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка /п/ 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнесът 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Пресечна точка /п/ 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо /п/ 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:30 Патарински LIVE /п/ 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:30 Офанзива с Любо Огнянов – избрано 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо /п/ 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:25 Социална мрежа /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *