ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 1 ДЕКЕМВРИ

БНТ
05:10 Още от деня, коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Когато сърцето зове 4, тв филм /4 епизод/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Очи в очи с животните: Откритието 15:15 Влакът на динозаврите 2, анимационен филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории /п/ 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня, коментарно предаване 19:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева 22:00 Ужилването – залавянето на Дзагария, 8-сериен тв филм /Италия, 2017 г./, 1 епизод, режисьор Джулио Манфредония, в ролите Клаудио Джое, Антонио Фолето, Антонио Джерарди, Алехандра Ониева, Джулия Фиуме и др. (12) 23:00 По света и у нас 23:30 Моят плейлист /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:55 Домът на вярата: Хаджидимовски манастир “Свети Георги Победоносец” /п/ 04:25 Когато сърцето зове 4, тв филм /4 епизод/п/

bTV
05:30 “Домашен арест” – сериал, с.3, еп.12 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп.17 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Черна птица” – сериал, еп.15 15:00 “Търговски център” – сериал, с.15, еп.165,166 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.5q еп.20 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.102 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3, еп.115 21:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Вътрешна сигурност” – сериал, с.8, еп.11 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.21 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Завинаги” – сериал, с.2, еп.84

bTV Action
05:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.2 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, еп.8 – 11 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.2 09:00 “Чък” – сериал, с.2, еп.3 10:00 “Супергърл” – сериал, с.4, еп.6 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.14 12:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.16 13:00 “Отвличането на Анджи” – криминален, трилър (САЩ, 2017), режисьор Дани Бойл, в ролите Тамара Браун, Кели Тибо, Робърт Скот Уилсън, Джоузеф Кълп, Ричард Дойл и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.3 16:00 “Чък” – сериал, с.2, еп.4 17:00 “Монк” – сериал, с.6, еп.1 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.15 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.4, еп.7 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Тредстоун” – сериал, еп.7 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Скорост” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1994), режисьор Ян де Бонт, в ролите Киану Рийвс, Денис Хопър, Сандра Бълок, Джо Мортън, Джеф Даниълс, Глен Плъмър, Карлос Караско и др. 00:15 “Тредстоун” – сериал, еп.7 01:15 “Бягство от затвора” – сериал, еп.15 02:15 “Супергърл” – сериал, с.4, еп.7 03:15 “Монк” – сериал, с.6, еп.1 04:15 “Чък” – сериал, с.2, еп.4

bTV Comedy
05:00 “Супермаркет” /п/ – сериал 06:00 “Супермаркет” – сериал, с.3, еп.7, 8 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “На женска територия” – комедия, романтичен (САЩ, 2007), режисьор Джонатан Каздън, в ролите Адам Броуди, Кристен Стюарт, Мег Райън, ДжоБет Уилямс, Макензи Вега, Олимпия Дукакис, Дъстин Милиган и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 15:00 “Младият Шелдън” /п/ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.6, еп.6, 7 19:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.134 20:00 “На гости на третата планета” – сериал еп.100, 101 21:00 “Младият Шелдън” – сериал, с.2, еп.5, 6 22:00 “Кухня” – сериал, с.2, еп.13, 14 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.7 еп.10, 11 00:00 “На женска територия” /п/ – комедия, романтичен (САЩ, 2007) 02:00 “Супермаркет” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV
05:30 “Специален отряд” – сериал, сезон 1 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериал 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Антитела” (премиера) – сериал, сезон 10 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериал 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 15 00:30 “Специален отряд” – сериал, сезон 1 01:30 “Женени с деца” – ситком, сезон 10 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Остани с мен” – сериал /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Хокей на лед: СКА – Йокерит Континентална хокейна лига – повторение 12:00 Футбол: Шефилд Уенздей – Стоук Сити Чемпиъншип – повторение 14:00 Футбол: Моркамб – Солихъл Муурс Купа на Футболната асоциация – повторение 16:00 Футбол: Нотингам Форест – Суонси Сити Чемпиъншип – повторение 17:55 Новини 18:00 Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 18:30 Хокей на лед: Авангард – Ак Барс Континентална хокейна лига – директно 21:00 Новини 21:15 Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 21:45 Купа на Германия: Обзор предаване за германски футбол (2020-21) – повторение 22:15 Баскетбол: Барселона – Валенсия Испанска баскетболна лига – директно 00:00 Хокей на лед: Авангард – Ак Барс Континентална хокейна лига – повторение 02:00 Новини – повторение 02:15 Еротичен телепазар 04:15 Програмна пауза

Kanal 3
07:00 “Денят на живо” /п/ 07:35 “Социална мрежа” /п/ 08:30 “Другото лице” 09:00 “Патарински Live” /п/ 09:40 Бизнес новини 09:45 Телемаркет 10:00 “Пулс” – здравно предаване /п/ 10:30 “Интервю” с Наделина Анева 11:15 “Скелетът на демокрацията” 2 част- док.филм на Канал 3 11:45 Топ Шоп 12:00 “Другото лице” 12:30 “Денят на живо” /п/ 13:10 “Патарински Live” /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *