Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 1 МАЙ

БНТ

06.00 Принцът и просякът – детски тв филм /България, 2005г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, в ролите: Досьо Досев, Иван Ранков, Пламен Димитров, Анета Сотирова и др. 07.40 Телепазарен прозорец 08.00 Денят започва с Георги Любенов 11.00 Туризъм.бг 11.30 Джинс 12.00 По света и у нас 12.30 Бразди 13.00 Религията днес: Религията днес: Чудото на Благодатния огън в църквата при Божи гроб – пряко предаване от Йерусалим
14.30 Иде нашенската музика 15.30 Книга на книгите – анимационен филм /2 сезон, 5 епизод/
16.00 Хвалите Господа – химни на православието 17.00 Вечната музика 17.30 Най-добрата работа за кучета – документална поредица 18.30 Извън играта 19.00 БНТ на 60 20.00 По света и у нас 20.30 Европейци – истории за успеха 20.50 “Раковски – свобода или смърт” – документален филм /България, 2021г./, режисьор Борис Радев
21.20 Aпостолите – исторически, драма /България, 1976г./, режисьор Борислав Шаралиев, в ролите: Радко Дишлиев, Антоний Генов, Илия Караиванов, Васил Мирчовски, Стефан Стефанов и др. 23.30 Празнично Пасхално богослужение – пряко предаване от храм “Св. Александър Невски” 00.30 Дуелът на виното – комедия /Италия, Аржентина, 2015г./, режисьор Николас Карерас, в ролите: Чарли Артураола, Пандора Анюел, Лука Гардини и др. 02.10 БНТ на 60 /п/ 03.15 Реми: Без дом – игрален филм/п/ 05.00 Иде нашенската музика /п/

bTV

06.00 „Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.2 еп.7 06.30 „Фаталният конфликт: Юдея и Pим“ /част I/ – документален филм (Германия, Австралия, 2018) 07.30 „Приятели“ – сериал, с.6 еп.10 08.00 „Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11.00 „COOLt” – лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова 12.00 bTV Новините – обедна емисия 12.30 „Богатствата на България“ – документална поредица (2021), с.5 еп.4 13.00 “Червената шатра” /част I/ – исторически, драма (тв филм, САЩ, 2014), режисьор Роджър Янг, в ролите: Мини Драйвър, Иън Глен, Уил Тюдор, Винет Робинсън, Дебра Уингър, Ребека Фъргюсън и др. 14.50 „Аламинут“ – скеч шоу 15.00 „Добрият доктор“ – сериал, еп.14 16.00 „Мармалад“ – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18.00 “Бригада Нов дом” – социален проект, с.4 19.00 bTV Новините – централна емисия 19.30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20.00 “Изход: Богове и царе” – екшън, драма, религиозен (САЩ, 2014), режисьор Ридли Скот, в ролите: Крисчън Бейл, Джоуел Еджъртън, Бен Кингсли, Голшифте Фарахани, Сигорни Уивър, Индира Варма, Джон Туртуро, Бен Менделсон и др. 22.50″Кръгът” – фантастика, трилър (ОАЕ, САЩ, 2017), режисьор Джеймс Понсолд, в ролите: Ема Уотсън, Том Xанкс, Джон Бойега, Глен Хедли, Бил Пакстън, Карън Гилън и др. 01.00 “Дъpвото на живота” – фентъзи, драма (САЩ, 2011), режисьор Терънс Малик, в ролите: Брад Пит, Шон Пен, Джeсика Частейн, Хънтър Маккракън, Тай Шеридан, Фиона Шоу и др. 03.20„Мармалад“ /п./ 05.10„COOLt” /п./

bTV Action

06.00Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.4 еп.18 – 21 08.00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.16, 17 10.00 “Космически забивки” – комедия, приключенски, анимация (САЩ, 1996), режисьор Джо Питка, в ролите: Майкъл Джордан, Уейн Найт, Териса Рандъл, Бил Мъри и др. 11.45 “Смотаняци” – комедия, екшън (САЩ, 1991), режисьор Джим Ейбрахамс, в ролите: Чарли Шийн, Кери Елуес, Валерия Голино, Лойд Бриджис, Кевин Дън, Джон Крайър и др. 13.30″Смотаняци 2″ – комедия, екшън (САЩ, 1991), режисьор Джим Ейбрахамс, в ролите: Чарли Шийн, Валерия Голино, Лойд Бриджис, Мигел Ферер, Роуън Аткинсън, Мартин Шийн и др. 15.30 “Наркос: Мексико” – сериал, с.2 еп.7, 8 17.30 “Да Знаеш Как” /п./ – предаване за ремонти и обзавеждане, еп.3 18.00 “Ярост” – военен, екшън (САЩ, Китай, 2014), режисьор Дейвид Айър, в ролите: Брад Пит, Шая ЛаБаф, Логан Лърман, Майкъл Пеня, Джон Бърнтол, Скот Истууд, Бранко Томович, Джейсън Айзъкс и др. 21.00 bTV Новините 21.45 bTV Репортерите
22.00 Бандата на екшън: “Митът” – екшън, приключенски, комедия (Хонконг, Китай, 2005), режисьор Стенли Тонг, в ролите: Джеки Чан, Бинг Шао, Уейсинг Яо, Хи-сон Ким и др. 00.15 “Нощни ястреби” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1981), режисьор Брус Малмът, в ролите: Силвестър Сталоун, Рутгер Хауер, Били Дий Уилямс, Линдзи Уагнър, Пърсис Камбата, Найджъл Дейвънпорт и др. 02.15 “Космически забивки” – комедия, приключенски, анимация (САЩ, 1996), режисьор Джо Питка, в ролите: Майкъл Джордан, Уейн Найт, Териса Рандъл, Бил Мъри и др. 04.00 “Да Знаеш Как” /п./ – предаване за ремонти и обзавеждане, еп.3 04.30 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.16, 17

bTV Comedy

06.00 “По-добре късно, отколкото никога” – сериал, с.2 еп.1 07.00 “По средата” – сериал, с.8 еп.21, 22
08.00 “На по-добро място” – сериал, с.2 еп.13 08.30 “Страхотни новини” – сериал, с.2 еп.1 – 3 10.00 “Нощни игри” – комедия, трилър (САЩ, 2018), режисьори Джон Франсис Дейли и Джонатан Голдстийн, в ролите: Джейсън Бейтман, Рейчъл Макадамс, Кайл Чандлър, Били Магнюсън, Шарън Хорган, Джеси Племънс, Ламорн Морис, Дани Хюстън и др. 12.00″Вещиците от Истуик” – фентъзи, хорър, комедия (САЩ, 1987), режисьор Джордж Милър, в ролите: Сюзан Сарандън, Джак Никълсън, Вероника Картрайт, Мишел Пфайфър, Ричард Дженкинс, Шер и др. 14.00 “Приятели” /п./ – сериал 15.30 “Новите съседи” /п./ – сериал 18.30 “Хотел Елеон” /п./ – сериал 19.30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 20.30 “Луди богаташи” – комедия, романтичен (САЩ, 2018), режисьор Джон Чу, в ролите: Констънс У, Хенри Голдинг, Мишел Йео, Джема Чан, Кен Джонг и др. 22.30 “Съни бийч” – сериал, еп.9 23.30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 00.30 “Страхотни новини” /п./ – сериал 02.00 “По-добре късно, отколкото никога” /п./ – сериал 03.00 “По средата” /п./ – сериал 04.00 “Съни бийч” /п./ – сериал 05.00 “По-добре късно, отколкото никога” /п./ – сериал

Nova TV

07.00 “Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 16 08.00 “Събуди се” – предаване 11.00 “Съдебен спор” – предаване
12.00 Новините на NOVA 12.30 Темата на NOVA 13.00 “Опашати сватовници” – с уч. на Кевин Джеймс, Росарио Доусън, Лесли Биб, Дони Уолбърг, Джо Роугън и др. 15.00 “Под небето на Тоскана” – с уч. на Даян Лейн, Раул Бова, Сандра О, Линдзи Дънкан и др. 17.00 “Съдби на кръстопът” – предаване 18.00 “Ничия земя” – предаване 19.00 Новините на NOVA – централна емисия 19.20 “Карай направо” с Диана Найденова 20.00 “Четириноги приключения” (премиера) – (2018) с уч. на Нина Добрев, Ева Лонгория, Ванеса Хъджънс, Адам Пали, Роб Кордри и др. 22.10 “Маската на Зоpо” – с уч. на Антонио Бандерас, Антъни Хопкинс, Катрин Зита-Джoунс, Мори Чейкин, Стюарт Уилсън и др. 00.45 “Синът Божи” – с уч. на Диого Мордаго, Себастиан Кнап, Дарвин Шоу, Грег Хикс, Ейдриън Шилър, Рома Дауни и др. 03.00 “Съдби на кръстопът” – предаване /п/ 03.50 “Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 16 /п/ 04.30″Скорпион” – сериал, сезон 3 05.00 “Пролетно пробуждане” – с уч. на Попи Дрейтън, Стивън Маккуин, Мери-Маргарет Хюмс, Кикс Брукс и др.

Nova Sport

10.00 Хокей на лед: ЦСКА Москва – Авангард Континентална хокейна лига, финал, мач №7 – /п/ 12.00 Футбол: Ал Хилал – Шабаб Ал Ахли Шампионска лига на Азия (2021-21) – /п/ 14.00 Студио “Чемпиъншип” – директно
14.30 Футбол 45 кръг Чемпиъншип – директно 16.25 Студио “Чемпиъншип” – директно 17.00 Футбол 45 кръг Чемпиъншип – директно 18.55 Студио “Чемпиъншип” – директно 19.30 Купа на Футболната асоциация: Обзор 7 кръг предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 20.45 Карабао къп: Обзор 7 кръг предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 21.15 Шампионска лига на Азия: Обзор 6 кръг предаване за азиатски футбол (2021)
21.45 Баскетбол: Уникаха – Ховентут 35 кръг Испанска баскетболна лига – директно 23.30 Професионална борба: “Разбиване” 18 епизод предаване на WWE (2021) 00.30 Футбол 45 кръг Чемпиъншип

NovaNews

05.15 Бизнесът /п/ 05.25 Пресечна точка /п/ 06.30 Ничия земя /п/ 07.15Без резервация 07.45 Темата на NOVA 08.00 Събуди се 11.00 Пулс 12.00 Новините на NOVA 12.30 Патарински LIVE /п/ 13.00 Новините на NOVA NEWS 13.30 Другото лице 14.00 Новините на NOVA NEWS 14.30 Шоубизнес 15.00 Новините на NOVA NEWS 15.15 В ерата на водолея /п/ 15.30 Ускорение 16.00 Офанзива с Любо Огнянов 19.00 Новините на NOVA 19.20 Карай направо 20.00 Новините на NOVA NEWS 20.30 Евромакс 21.00 Новините на NOVA NEWS 21.50 Парламентът на форус/п/ 22.00 Новините на NOVA NEWS 22.15 Офанзива с Любо Огнянов /п/ 01.05 Карай направо /п/ 01.25 Ерата на водолея /п/ 01.35 Патарински LIVE /п/ 02.05 Шоубизнес /п/ 02.30 Ничия земя /п/ 03.15 Събуди се /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *