ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 1 МАРТ

БНТ
05:30 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок – информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас – информационна емисия 08:45 Култура.БГ – културно-информационно предаване с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Матрин Заимов 09:45 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 10:45 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване/п/ 11:15 Как стигнахме дотук – документален филм /1 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Стани богат тв игра/п/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:00 Малки истории – предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви 15:00 Предаване за хора с увреден слух 15:15 Гимназия “Черна дупка” – тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Как стигнахме дотук – документален филм /2 епизод/ 17:00 Бързо, лесно, вкусно “Новодомци” – кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров 17:25 Зелена светлина 17:30 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:20 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Стани богат – тв игра 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – обзорно политическо предаване 22:00 Нощни птици – вечерно токшоу с водеща Искра Ангелова 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Христо Йоцов – квартет, Празници на изкуствата “Аполония 2017” 00:30 “305” – игрален филм /САЩ, 2008 г./, режисьори Дейвид Холeшек и Даниел Холeшек, в ролите Тим Ларсън, Съни Пийбоди, Хевън Пийбоди и др.(12) 01:55 Култура.БГ /п/ 02:55 100% будни /п/ 04:05 Дойче Веле: Шифт 04:20 Още от деня – коментарно предаване/п/ П

bTV
05:40 “Лице в лице” /п/ – публицистично предаване 06:00 “Трансформърс Прайм” – анимация, сериал, с.3 еп.4 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/ 13:30 Премиера: “Любов от втори опит” – сериал, с.2, еп.40 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с. 4, еп.57 16:00 Премиера: “Алиса в страната на любовта” – сериал, с. 3, еп.41 17:00 bTV Новините 17:25 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.12, еп.82 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Майка” – сериал, еп.23 21:00 Премиера: “Столичани в повече” – сериал, с.13 еп.1 22:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу, с.13 еп.3 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Кости” – сериал, с.12, еп.6 01:00 “Вечно твоя” – сериал, еп.43, 44 01:50 “Преди обед” /п/ – токшоу 02:30 “Папараци” /п/ – телевизионен таблоид 04:50 “Опасни улици” /п/ – сериал, с.12 еп.58

bTV Action
05:15 “Мъртва точка” /п/ – сериал, с.2 еп.8 06:00 “Чудовища срещу извънземни” /п/ – анимация, еп.13, 14 07:00 “Чудовища срещу извънземни” – анимация, еп.15, 16 08:00 “Монк” /п/ – сериал, с.2 еп.6 09:00 “Мъртва точка” /п/ – сериал, с.2 еп.8 10:00 “Супергърл” /п/ – сериал, еп.15 11:00 “Тежки престъпления” /п/ – сериал, с.5, еп.1 12:00 “Кости” /п/ – сериал, с.11, еп.2 13:00 “Лъкът на справедливостта” – екшън (Китай, 2012), режисьор Хао Фън Цзъ, в ролите: Ян Сон, Чен Юан Ли, Йени Мартин и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.2 еп.7 16:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2 еп.9 17:00 “Кости” – сериал, с.11, еп.4 18:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.2 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, еп.16 20:00 “Стрелата” – сериал, с.6 еп.5 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Ченгето от Бевърли Хилс” – екшън, комедия (САЩ, 1984), режисьор Мартин Брест, в ролите: Еди Мърфи, Джъдж Райнхолд, Джон Аштън, Лиса Айлбакър, Стивън Бъркоф, Джеймс Русо и др. 00:15 “Стрелата” /п/ – сериал, с.6 еп.4 01:15 “Супергърл” /п/ – сериал, еп.16 02:15 “Монк” /п/ – сериал, с.2 еп.7 03:15 “Кости” /п/ – сериал, с.11, еп.4 04:15 “Тежки престъпления” /п/ – сериал, с.5, еп.2

bTV Comedy
05:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.7 еп.9, 10 07:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 08:00 “Клуб Веселие” – сериал, с.6 еп.2 09:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу (2018) 10:00 “Робинзон Крузо” – анимация, комедия, приключенски (Белгия, Франция, 2016), режисьори Венсан Кестелоот и Бен Стасен 12:00 “Изгубеняци” /п/ – сериал 13:00 “Приятели” /п/ – сериал 14:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 15:00 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2017) 18:00 “Изгубеняци” – сериал, с.2 еп.3 18:30 “Кое е това момиче” – сериал, с.6 еп.20, 21, 22 20:00 “Новите съседи” – сериал 22:00 “Модерно семейстно” – сериал, с.6 еп.9, 10 23:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с. 4 еп. 1, 2 00:00 “Робинзон Крузо” /п/ 02:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 03:00 “Клуб Веселие” /п/ – сериал 04:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал

Nova TV
05:20 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, 17 сезон /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, 2 сезон 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Господин Х и морето” (премиера) – сериен филм 21:00 “Кошмари в кухнята” (нов сезон) – риалити 22:00 “Съдби на кръстопът” (нов сезон) – предаване на NOVA 23:00 Новините на NOVA 23:30 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 00:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, 17 сезон 01:30 “Докоснати от слънцето” – сериен филм 02:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Дижон – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Пари Сен Жермен – Ним, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Монако – Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 5-и епизод, повторение 17:00 Студио “Първа професионална лига”, директно 17:30 Футбол: Верея – Черно море, мач от Първа професионална лига, директно 19:25 Студио “Първа професионална лига”, директно 20:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 24-и епизод, повторение “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 “Преди кръга във френската Лига 1” (2018-19), 27-и епизод, повторение 21:45 Футбол: Бордо – Монпелие, мач от френската Лига 1, директно 23:45 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 21-ви епизод, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3
06:15 “Денят на живо”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Патарински Live” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 “Денят на живо” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Денят на живо”/п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *