HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 1 МАРТ

БНТ
05:05 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Наева 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – културен информационен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водеща Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Международен конкурс за пианисти и цигулари “Проф. Панчо Владигеров”, гр.Шумен – галаконцерт на наградените участници, специалност “Пиано” 13:55 Дом за нашите деца: Бащи и синове – тв филм /4 серия/ 15:05 Телепазарен прозорец 15:20 Сийбърт – анимационен филм /последен епизод/ 15:35 Семеен бизнес – тв филм /11 епизод/ 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:50 Едно голямо семейство 2 – тв филм /15 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:15 Още от деня – коментарно предаване 19:15 Спорт тото 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Тиха отрова – игрален филм /САЩ, 2009 г./, режисьор Фред Олен Рей, в ролите Люк Пери, Криста Алън, Том Беринджър и др. (14) 22:25 Открито с Валя Ахчиева 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Ню Йорк – тв филм /19 епизод/(14) 00:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 00:30 Денят започва с Култура /п/ 02:10 Едно голямо семейство 2 – тв филм /15 епизод/п/ 03:10 Семеен бизнес – тв филм /11 епизод/п/ 03:35 Ню Йорк – тв филм /19 епизод/п/(14) 04:20 Здравето отблизо /п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване 06:00 “Аватар – легендата за Анк” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Любов под наем” – сериал, с. 1, еп. 73 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.1, еп.26 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.3, еп. 41 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Скъпи наследници” – сериал, с.1, еп. 34 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сега и завинаги” – сериал, с. 2, еп. 65 21:00 “Бригада “Нов дом” – социален проект с водещ Мария Силвестър 22:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Кости”- сериал, с.9, еп.1 01:00 “Шест сестри” /п./- сериал 02:00 bTV Новините /п./ – късна емисия 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Стъклен дом”- сериал, с.1, еп.10

bTV Comedy
05:00 “Загадките на Лора” /п./ – сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.5 07:00 “Загадките на Лора” – сериал 08:00 “Да отгледаш Хоуп” – сериал, с.4 09:00 “Домашен арест” – сериал 10:00 “Бавачката Макфий и големият взрив” – комедия, семеен, фентъзи (САЩ, Франция, Великобритания, 2010), режисьор Сузан Уайт, актьори Маги Джиленхол, Оскар Стиър, Юън Макгрегър, Даниел Мейс, Ралф Файнс, , Ема Томпсън и др. 12:00 “Изгубеняци” – сериал 12:30 “Супермаркет” – сериал 13:00 “По средата” /п./- сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:00 “Новите съседи” /п./- комедиен сериал 17:00 “ Столичани в пoвече” – сериал, с.8 18:00 “По средата” – сериал, с.6 19:00 “Загадките на Лора” – сериал, с.1 20:00 Премиера: “Новите съседи” – комедиен сериал, с.10 22:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.9 23:00 “Изгубеняци”- сериал, с.1 23:30 “Супермаркет” – сериал, с.1 00:00 “Бавачката Макфий и големият взрив” – комедия, семеен, фентъзи (САЩ, Франция, Великобритания, 2010), режисьор Сузан Уайт, актьори – Маги Джиленхол, Оскар Стиър, Юън Макгрегър, Даниел Мейс, Ралф Файнс, , Ема Томпсън и др. 02:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 03:00 “Да отгледаш Хоуп” /п./- сериал 04:00 “По средата” /п./- сериал

bTV Action
05:00 “Последователите” – сериал, с.2, еп.5 06:00 “Чудовища срещу извънземни” – анимация 08:00 “Кости” – сериал, с.9, еп.8 09:00 “Библиотекарите” – сериал, с.1, еп. 5 10:00 “Стоте” – сериал, с.3, еп.6 11:00 “Извън играга” – сериал, с.6, еп.7 12:00 “Стрелата” – сериал, с.3, еп. 23 13:00 “От люлка до гроб” – екшън, трилър, криминален (САЩ, 2003), режисьор Анджей Бартовяк, актьори Джет Ли, Ди Ем Екс, Габриел Юниън, Антъни Андерсън и др. 15:00 “Кости” – сериал, с.9, еп.9 16:00 “Библиотекарите” – сериал, с.1, еп. 6 17:00 “Стрелата” – сериал, с.4 еп. 1 18:00 “Извън играга” – сериал, с.6, еп.8 19:00 “Стоте” – сериал, с.3, еп. 7 20:00 Премиера: “Агенет Х” – сериал, еп.3 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Прецаканите” – драма, екшън, криминален (САЩ, 2010), режисьор Силван Уайт, актьори Идрис Елба, Зоуи Салдана, Джефри Дийн Морган и др. 00:00 “Агенет Х” – сериал, еп.3 01:00 “Стоте” – сериал, с.3, еп. 7 02:00 “Кости” – сериал, с.9, еп.9 03:00 “Стрелата” – сериал, с.4, еп.1 04:00 “Извън играга” – сериал, с.6, еп.8

Nova TV
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Войната на розите”- сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:30 “Господари на ефира”- забавно предаване /п/ 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Критична точка” (премиера) – сериен филм, 5 сезон 21:00 “Hell’s Kitchen България” (премиера) – риалити 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Черният списък” – сериен филм, 1 сезон 02:00 “Непростимо”- сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Войната на розите”- сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Бордо – Ница, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Хъл Сити – Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Фулъм – Уулвърхямптън Уондърърс, мач от Чемпиъншип, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Нант – Амиен, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 28-и епизод, повторение 20:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:00 Дартс: Висша лига 2018, Екзитър, директно 00:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:45 Еротичен телепазар 02:45 Край на програмата

BiT
05:00 BIT СПОРТ (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 Новини (п) 06:30 BIT СПОРТ (п) 07:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 08:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Историята оживява” (п) 10:30 Документален филм 11:00 “Майсторски клас” (п) 12:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 13:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 14:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 Документален филм 17:00 “Историята оживява” (п) 17:30 “Майсторски клас” (п) 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 20:30 “PLAYGASM” с Краси Петров (п) 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п) 23:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 “PLAYGASM” с Краси Петров (п) 03:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п)

Kanal 3
05:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 06:00 “Денят на живо”/п/ 07:00 “Всяка сутрин”- сутрешен блок 09:00 “Парламентът на живо” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 “Всеки следобед” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 “Патарински Live” 19:30 НОВИНИ 20:00 “Денят на живо” 21:00 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:30 “Денят на живо”/п/ 23:30 “Патарински Live”/п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:30 “Спорт в обектива”/п/ 01:30-07:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *