ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 1 НОЕМВРИ

bTV

05:00 “COOLt” /п/ 06:00 “Трансформърс Прайм” – сериал, анимация, с.3 еп.11 06:30 Документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, с.4 еп.7 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Ловци на храна” – предаване за кулинарен туризъм с водещи Андре Токев и Игор Дамянов, с.5 еп.6 13:00 “Невъзможен романс” – романтичен, комедия (тв филм, САЩ, 2016), режисьор Марк Джийн, в ролите: Алекса ПенаВега, Шон Робъртс, Лиа Гибсън, Елийз Гатиън и др. 14:50 “Аламинут” – скеч шоу 15:20 Премиера: “Загадки в Париж” /част 1/ – криминален, трилър (тв филм, Франция) 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “MasterChef” – кулинарно шоу, с.6 21:30 “Папараци – ново 20!” – телевизионен таблоид с водещ Мария Игнатова 22:30 “Дивергенти” – фантастика, приключенски, мистъри (САЩ, 2014), режисьор Нийл Бъргър, в ролите: Шейлийн Уудли, Тио Джеймс, Кейт Уинслет, Ашли Джъд, Джей Кортни, Рей Стивънсън, Зоуи Кравиц, Ансел Елгорт, Майлс Телър, Мъкай Файфър, Маги Кю и др. 01:10 “Зоуи” – фантастика, романтичен (САЩ, 2018), режисьор Дрейк Доремъс, в ролите: Юън Макгрегър, Леа Сейду, Тио Джеймс, Рашида Джоунс, Кристина Агилера, Миранда Ото, Матю Грей Гублър и др. 03:10 “Приятели” /п/ – сериал, с.4 еп.7 03:40 “120 минути” /п/

 Nova TV

05:10 “Тъли” – с уч. на Чарлийз Терон, Макензи Дейвис, Рон Ливингстън, Марк Дуплас, Ашер Майлс Фалика и др. /п/ 06:30 “Иконостас” 07:00 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 4 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Шанс за Ема” (премиера) – с уч. на Гриър Грамър, Джоуи Лоурънс, Миси Пайл и др. 14:15 “Запечатано с любов”- с уч. на Джен Лили, Райън Пиви, Брендън Съндърланд, Киара Зани и др. 16:00 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Мисията невъзможна: Разпад” (премиера) – с уч. на Том Круз, Хенри Кавил, Винг Реймс, Саймън Пег, Ребека Фъргюсън, Анджела Басет, Уес Бентли, Алек Болдуин и др. 23:10 “Отряд обирджии” – с уч. на Джей Кей Симънс, Съливан Стейпълтън, Чарли Бюли, Силвия Хукс и др. 00:10 “Без изход: Срещу пламъците” – с уч. на Джош Бролин, Майлс Телър, Джеф Бриджис, Дженифър Конъли, Анди Макдауъл, Тейлър Кич, Джеймс Бадж Дейл, Алекс Ръсел  и др. 03:30 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 4 /п/ 04:00 “Шанс за Ема” – с уч. на Гриър Грамър, Джоуи Лоурънс, Миси Пайл и др. /п/

 bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Сигма 6” – сериал, еп.1 – 3 07:30 “Стрелата” – сериал, с.3 еп.15 – 17 10:30 “Хелбой ІІ: Златната армия” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Германия, 2008), режисьор Гийермо дел Торо, в ролите: Рон Пърлман, Селма Блеър, Дъг Джоунс, Джон Хърт, Джон Алекзандър и др. 12:45 “300” – фентъзи, екшън, исторически (САЩ, 2006), режисьор Зак Снайдър, в ролите: Джерард Бътлър, Лина Хийди, Доминик Уест, Дейвид Уенам, Винсънт Ригън, Майкъл Фасбендър, Том Уиздъм, Андрю Плевин, Родриго Санторо и др. 15:00 “Ел Чапо” – сериал, с.3 еп.1, 2 17:00 Премиера: “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.32 17:30 “Да Знаеш Как” /п/ – предаване за ремонти и обзавеждане, с.2 еп.18 18:00 “Супер коли” – спортна автомобилна поредица, с.6 еп.2 18:45 “Тай-Чи майстор” – екшън (САЩ, Китай, Хонконг, 2013), режисьор Киану Рийвс, в ролите: Киану Рийвс, Тайгър Ху Чен, Карън Мок, Ю Хай и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Наркос” – сериал, еп.3, 4 00:00 “300” /п/ – фентъзи, екшън, исторически (САЩ, 2006), режисьор Зак Снайдър, в ролите: Джерард Бътлър, Лина Хийди, Доминик Уест, Дейвид Уенам, Винсънт Ригън, Майкъл Фасбендър, Том Уиздъм, Андрю Плевин, Родриго Санторо и др. 02:00 “Тайният живот на годеника ми” – трилър (САЩ, 2018), режисьор Лиса Франс, в ролите: Кели Съливан, Маяра Уолш, Марк Фамиглиети, Джордан Джеймс Смит и др. 03:45 “Стрелата” – сериал, с.3, еп.15 – 17

 bTV Comedy

05:00 “Фитнес” /п/ – сериал 06:00 “Фитнес” – сериал, еп.9, 10 07:00 “Бруклин 99” – сериал, с.3 еп.16, 17 08:00 “Полицаят от Рубльовка” /п/ – сериал 09:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.6 еп.9, 10 10:00 “Перфектният ритъм 3” – музикален, комедия (САЩ, 2017), режисьор Триш Сай, в ролите: Ана Кендрик, Елизабет Банкс, Ребъл Уилсън, Хейли Стайнфелд, Британи Сноу, Алексис Нап, Хейли Стайнфелд, Руби Роуз, Джон Литгоу и др. 12:00 “27 сватби” – комедия, романтичен (САЩ, 2008), режисьор Ан Флечър, в ролите: Джеймс Марсдън, Мейлин Акерман, Едуард Бърнс, Катрин Хайгъл и др. 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:00 “Покани ме на среща” – риалити, с.10 еп.5 16:00 “Селцето” /п/ – сериал 18:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 19:30 “Бруклин 99” – сериал, с.3 еп.14, 15 20:30 “Мики Синьото око” – криминален, комедия, романтичен (САЩ, Великобритания, 1999), режисьор Кели Мейкин, в ролите: Хю Грант, Джийн Трипълхорн, Джеймс Кан, Бърт Янг, Джоузеф Витерели и др. 22:30 Премиера: “Покани ме на среща” /п/ – риалити, с.10 еп.5 23:30 “Селцето” /п/ – сериал 02:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 03:00 “Бруклин 99” /п/ – сериал 04:00 “Любимци” /п/ – сериал

 Nova Sport

10:00 Държавно първенство по футбол за жени: Обзор предаване за български футбол (2020-21) – повторение 10:30 Държавно първенство по футбол за жени: Преди кръга предаване за български футбол (2020-21) – повторение 11:00 Футбол: Етър – ЖФК Варна Държавно първенство по футбол за жени – директно 13:00 Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 13:30 Баскетбол: Морабанк Андора – Сарагоса Испанска баскетболна лига – директно 15:30 Купа на Германия: Обзор предаване за германски футбол (2020-21) – повторение 16:00 Баскетбол: Зенит – Астана ВТБ лига – директно 17:55 Новини 18:00 Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Евертън класика от Висшата лига (2003-04) – повторение 18:30 Футбол: Манчестър Юнайтед – Арсенал класика от Висшата лига (2004-05) – повторение 19:00 Футбол: Ливърпул – Уест Хям Юнайтед класика от Висшата лига (2007-08) – повторение 19:30 Баскетбол: Валенсия – Реал Мадрид Испанска баскетболна лига – директно 21:15 Новини 21:30 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) 22:00 Баскетбол: Зенит – Астана ВТБ лига – повторение 00:00 Баскетбол: Морабанк Андора – Сарагоса Испанска баскетболна лига – повторение 02:00 Новини – повторение 02:15 Еротичен телепазар

 Kanal 3

07:00 “Другото лице” 07:25 “Интервю” с Наделина Анева 08:00 “Социална мрежа”-избрано 08:30 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 09:00 “Офанзива” с Любо Огнянов- /п/ 11:45 Телемаркет 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парламентът на фокус”-/п/ 12:30 “Икономика и бизнес” – /п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 “Стъпки към успеха” 13:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 14:00 НОВИНИ 14:15 “Холивуд” – /п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:16 “Беновска пита” 18:00 НОВИНИ 18:10 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:20 “Интервю” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Другото лице” 22:45 “Парчета от реалността” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Беновска пита” – /п/

БНТ

05:50 Неделно евангелие 06:00 Островът на сините птици детски тв филм /8, последен епизод/ 06:55 Пътеки 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Отблизо 12:00 По света и у нас 12:30 Арена спорт 13:30 Музика, музика 14:00 Борба с дивото: Оцеляване в Серенгети игрален филм /копродукция, 2015г./, режисьор Ричард Бодингтън, в ролите: Джон Пол Рътън, Ела Балънтайн, Джери Райън, Ашли Доудс и др. 15:30 Олтарите на България 15:45 Сътворяването на “Историята” документален филм /България, 2020г./, режисьор Александър Петров 16:15 DEUS NOBISCUM /Съ нами Богъ/ 5-серийна документална поредица /България, 2019г./, 1 епизод, режисьор Степан Поляков /премиера/ 17:00 “Вазовите песни 18:00 Домът на вярата Софийската света митрополия 18:30 Тайните не се чуват детски тв филм /България, 2019г./ 18:45 Спорт ТОТО 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Будител на годината 2020 церемония по награждаването 22:00 Българска киновечер представя: Дело 205/1913 П.К.Яворов игрален филм /България, 1984г./, режисьор Киран Коларов, в ролите: Явор Милушев, Катя Иванова, Емилия Радева, Борис Луканов, Пламен Сираков и др. 00:30 Борба с дивото: Оцеляване в Серенгети игрален филм /п/ 02:00 БНТ на 60 /п/ 03:10 Вечната музика /п/ 03:40 Отблизо /п/ 04:40 Религията днес /п/      

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *