ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 1 НОЕМВРИ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Милион и две усмивки /п/ 13:55 Референдум /п/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Спасителен отряд Калифорния – тв филм /15 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – документален слот 16:50 Мускетарите 2 – тв филм /10, последен епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:40 Спортни новини 20:50 Каръци – игрален филм /България, 2015 г./, режисьор Ивайло Христов, в ролите Елена Телбис, Ованес Торосян, Деян Донков, Стоян Алексиев и др. 22:30 В кадър. Разговори с дядо 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Момчетата от “Медисън авеню”7 – тв филм /11 епизод/ 00:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 02:10 Библиотеката /п/ 03:10 Спасителен отряд Калифорния – тв филм /15 епизод/п/ 04:00 Светът на Япония /п/ 04:15 Туристически маршрути 04:40 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване 06:00 “Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Градско момиче” – сериал, с. 1, еп. 79 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с.1, еп.145 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.2, еп. 59 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 841 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сега и завинаги” – сериал, с. 1, еп.32 21:00 “Фермата” – риалити 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Моите мили съседи”- сериал, с.1, еп.48 01:30 ” Италианската булка” /п./ – сериал 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 724

bTV Action
05:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.7, еп.6 06:00 “Чудовища срещу извънземни” – анимация 08:00 “Стрелата” – сериал, с. 5 еп. 14 09:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.7, еп.6 10:00 “Кости” – сериал, с.9, еп. 24 11:00 “Под наблюдение” – сериал, с.4, еп. 5 12:00 “Последният кораб” – сериал, еп. 6 13:00 “Убийство по Хелоуин” – драма, трилър (САЩ, 2007), актьори Лора Харинг, Линдън Ашби, Кент Тремблът, Бренда Кембъл и др. 15:00 “Истинско правосъдие” – сериал, еп.10 16:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.7, еп.7 17:00 “Последният кораб” – сериал, еп. 7 18:00 “Под наблюдение” – сериал, с.4, еп.6 18:45 Студио “Шампионска лига” 19:00 Бешикташ – Монако (футбол от Шампионска лига) 21:00 Студио “Шампионска лига” 21:45 Тотнъм – Реал Мадрид (футбол от Шампионска лига) 23:45 Студио “Шампионска лига” 00:15 Шампионска лига: Най-интересното от срещите през деня 01:15 Ливърпул – Марибор (футбол от Шампионска лига) 03:00 “Последният кораб” – сериал, еп. 7 04:00 “Под наблюдение” – сериал, с.4, еп. 6

bTV Comedy
05:00 “Да отгледаш Хоуп” /п./- сериал 06:00 “Различно еднакви” – сериал. 07:00 “Да отгледаш Хоуп” – сериал 08:00 “Клуб “Веселие” – сериал, с.5 09:00 “Аламинут: Добре дошли в България” – комедийно предаване 10:00 “Купихме си зоопарк” – драма, комедия (САЩ, 2011), режисьор Камерън Кроу, актьори Мат Деймън, Скарлет Йохансон, Томас Хейдън Чърч, Колин Форд, Ел Фанинг, Джон Майкъл Хигинс, Карла Гало, Патрик Фюджит и др. 12:00 “Фитнес Тони” – комедиен сериал 13:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 13:30 “Теория за големия взрив” – сериал 14:30 “Двама мъже и половина” – сериал 15:30 “Новите съседи” /п./- комедиен сериал 17:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 18:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.4 19:00 “Да отгледаш Хоуп” – сериал, с.4 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал 21:30 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.2 22:30 “Фитнес Тони” – комедиен сериал 23:30 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.10 00:00 “Купихме си зоопарк” – драма, комедия (САЩ, 2011), режисьор Камерън Кроу, актьори Мат Деймън, Скарлет Йохансон, Томас Хейдън Чърч, Колин Форд, Ел Фанинг, Джон Майкъл Хигинс, Карла Гало, Патрик Фюджит и др. 02:00 “Различно еднакви” /п./- сериал 03:00 “Клуб “Веселие” /п/- сериал 04:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал

Nova TV
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Чуждо тяло” (премиера) – сериен филм, 4 сезон 21:00 VIP BROTHER 2017 – риалити шоу 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Костюмари” – сериен филм, сезон 4 02:00 “Чучулигата”- сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Баскетбол: Валенсия – Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Лийдс Юнайтед – Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Класика от Висшата лига – Ливърпул – Астън Вила (2007-08), повторение 14:45 Снукър: “Шампионът на шампионите” 2017, трети ден, първа сесия, директно 19:00 Футбол: Лил – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Класика от Висшата лига – Челси – Манчестър Юнайтед (1999-00), повторение 21:45 Снукър: “Шампионът на шампионите” 2017, трети ден, втора сесия, директно 02:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:15 Еротичен телепазар 04:15 Край на програмата

BiT
05:00 BIT СПОРТ (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая 06:00 Новини (п) 06:30 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 BIT СПОРТ (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова 10:00 “Честно казано” с Люба Кулезич, (п) 11:00 “Код 11-13”, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п) – 2 част 14:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 “Честно казано” с Люба Кулезич LIVE 20:30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня 23:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п) 01:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 03:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 04:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п)

Kanal 3
06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 11:45 Топ шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:30 Календар, хороскоп 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 “Кухнята на Звездев” 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ – централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 “Денят на живо” 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 “Денят на живо”/п/ 23:30 “Спорт в обектива”/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 “Всеки следобед с Криси” /п/ 02:00 Повторения

 

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *